bugün

Asil duyguların , yalnızlığın efendisidir. Adam gibi adamdır.

Aşık da değilse sorun yoktur. Hayatını başkalarıyla kısıtlayacağına , sırf hava atmak için ilişki durumunu güncelleyeceğine mis gibi özgürce ve kafası rahat yaşar. Zaten asosyal adam demek elalem ne der kaygısından uzak olan adam demektir. Işten aştan kalan zamanında Aç kitap , dinle müzik , yürü ormanda , gez deniz kıyılarında , izle güzel bir film , iç sıcak bir çay... Insan , hayatını yaşaması için başkalarına muhtaç değildir.
hem asosyal hem de sevgilisi yoksa vay haline. ancak şöyle bir şey var: bazıları çok sınırsız, özgürlük düşkünü olabiliyor. bu nedenle de ilişki kurmakta, kurduktan sonra da onu yönetip idare etmekte zorluk çekebiliyor. o veya bu şekilde zaman içerisinde herkes kendi varoluşuna sahip çıkar ve herkes aynı şeyleri, aynı şekilde yaşayacak diye bir kaide de yok.
şu yaşına kadar afedersin köpek gibi yaşamış insandır.

sevgilisi olmamış, olamamış insan muhtemelen kendisine de bakmıyordur. hayvan gibi yaşıyordur. sap gelmiştir saman gidecektir.
yalnızlığı seven insandır. Özgür olmayı seven insandır. Misal, 4 gün boyunca bir kişiyle bile konuşmadığım olmuştur. Sığır mıyım, hayır.
düzeninin bozulmasından korkuyor olabilir.
19 yaşına kadar yaşadığım durumdur ama 19 ile 20 yaş arası nolmuşsa bana 1 yılda 3 sevgili değiştirmiştim yani aşmıştım kendimi.
Sevgili kavramındaki altı boşluğu fark eden insan, sevgili nedir? bu soru çok basit görünse de cevabını kimse veremez.