bugün

istemeyip almamıştır veya almaya maddi gücü yetmemiştir. yadırganacak bir durum yoktur.

tamam hepimiz eziğiz. prada botumuz yok. sen bir numarasın. hadi sen dal artık ölüm uykusuna.
Prada'dan bot almamış insan dığanıp kalmış insandır.
hayatı boyunca "bugün prada olmamın nedeni..." esprisini yapamayacak insandır.*
Fakirlikle alakasi yoktur.mersin gibi sicak bir yerde oyle bota ihtiyac yoktur.
el yapımı paciotti e gönül vermiştir.
benim o. hiç de dert etmedim. etsem mi diye de düşünmedim.
en asil duyguların insanıdır.
bimden giyiniyordur.
alma fırsatını bulduğu zaman ilk fırsatta yatağının üstüne koyarak birlikte fotoğraf çekinecek insandır. korkun derim.
olupta, buraya yazan, ''görmemişin bi oğlu olmuş,tutmuş çükünü kopartmış''vecizesine mazhar olan tipler kadar ezik değildir. Botu aldın bitti, adam oldun öylemi, kaç paraydı bu bot ?
prada biri var sirkesi küpüne zarar şarkısına bakarsak prada kaliteli bir bot değildir. bu sebeple almamış olabilir. parasından değil.
prada botum ilk kez duyanlar derneği varmış, biri adresini versin gidip kaydolayım.
geçen kış aldığımda ikinci giyişimde kenarları açılmıştı tavsiye etmemekteyim, paranıza yazık..
benim.bize bu zamana kadar hotiç olsun dockers olsun yetti. prada botum olmamasının ezikliği yaşamıyorum. alacak paramda yok galiba fiyatı hakkında fikrim olmasa da. botun tipi hakkında bir fikrim bile yok acaba bu cat botlar gibi mi yoksa sadece bilekli kadın ayakkabısı mı. ya da hakkatten fakirmiyim.
dünya da oksijen israfı yapandır. recm edilmesi uygundur.
sarışın ve kel değildir.
02.11.1993 de kahraman maraş ta doğmuş şu an istanbul da üniversite okumaktadır. hayat devam etmektedir yani.
hotiç le yetinen dir.
prada diye bi marka olduğunu bikaç ay önce soru cevap'ı izlediğinde öğrenmiş insandır.
benim o. gereksiz marka trendleriniz de şeyimde değil.
(bkz: #19612622)