bugün

kendi vücuduna tanımaktan geri kalmış kadındır. bunun övünülecek bir tarafı yok sanırım, nasıl zevk alacağını bilmeyen bir kadın nasıl zevk vereceğini de bilmez, yapacağı iş ancak ölü balık gibi yatağa uzanıp bacakları açmak olur sanırım. mastürbasyon yapmak istiyorsa yapsın iyidir hoştur, lakin yapıyor ve yapmadığını söyleyip bir de yapanlara türlü yakıştırmalar yapıyorsa af edersin ama bildiğin kaşardır o.
bir çok erkeğin bende dahil kızların mastürbasyon yaptığını düşünemeyiz . garip gelmez . . .
garip olansa erkeklerin yapmadığını söylesen kıyamet kopacak olmasıdır .
cahil kadındır.

böyle ileri bi toplumda nasıl olurda öğrenmez mastürbasyon yapmayı pes denilendir.

14 yaşında regl olayını bilmediği için intihar eden kız çocukları var bu ülkede efendiler.

18 yaşında evlendirilip kızlık zarı esnek niye kan gelmedi diye töre cinayetine kurban edilenler var.

20 yaşında sevdiği adamla elele gezerken aile bireyleri tarafından namus kirletildi diye öz kardeşine öldürtülenler var.

bu ülkede yaşamayı beceremeyen kadınlar var. bir de onları yaşatmayan erkekler.
kendine dokunmamış, kendine sokulmamış, kendine kapılmamış, kendinde yokolmamış kadındır.
erkeğine nasıl dokunur? nasıl sokunur? nasıl kapılır? erkeğinde nasıl yokolur? ben bilemedim.
gereksiz oksijen tüketen, bir dalgaya dümen olamamis, hayatin güzelliklerinden bihaber kadindir.

bunlari alip okyanus'un ortasina balik tutmaya diyip götürüp zipkinla balina avlatcaksin.
(bkz: burda yapılmışı var)
Ne diye yasar cözmek imkansiz.
ilk orgazmını erkeğine saklar. bana denk gelir mi ki?
kadınlara kalırsa hiçbiri yapmıyordur. kendi tecrübelerimden yola çıkarak şunu söyleyebilirim ki, bugüne kadar birlikte olduğum kadınların %99 u hiç masturbasyon yapmadığını söylemiştir.*
olabiliritesi vardır. sex ten haz alamayanlar olduğuna göre masturbasyonla orgazm olamayanların olması da kuvvetle muhtemeldir.
aşırı derecede azgın kadındır.