bugün

son bölümü izledikten sonra kimseye tavsiye edilmemiştir.
(bkz: lost çok bozdu)
sanırım onlardan sayılırım. hiç olmasa da ısrarlar üzerine en fazla 3 bölüm katlanabildiğim şeydir. çok mutlu ve gururluyum.
benim yeminle ne lost u ne de diğer popüler dizileri. Kızmayın ama.
izleyenler arasında kayıp ruh gibi dolanan kişidir. ne diyorlar anlamazsınız;4-8-15 filan.
büyük kayıp adı üstünde.
benimdir. ayrıca bu, popüleritesi aşmış olan dizi/filmlere ilgisini baştan kaybeden insan topluluğu şeklinde de genellenebilir. incir reçeli, ıssız adam, aşk tesadüfleri sever gibi filmler için de geçerli ayrıca bu. ben bunların hiç birini izlemediğim gibi merak bile etmedim çünkü hakkında o kadar çok konuşuluyor ve bu konuşma - övme işi o kadar abartılıyor ki baştan bayıyor. insanın ilgisini çekmiyor. o yüzden bu listenin en başındakilerden biri de lost olacaktır. o da zaten çok bozmuş dediler.
kendisi için büyük kayıp..
lost çok bozdu esprisini anlamayan insandır. izlese bilirdi fena bozdu.
yıl olmuş 2013.. esprisine maruz kalacak insandır.
Hiçbir şey kaybetmemiş insandır.
Hiç izlemedim.hiç de eksikliğini hissetmedim.
Lisede millet losttan konuşurdu ben sallamazdım bile.
izleseymiş iyi olurmuş gerizekalı.
beşinci sezondan sonra bozuyor ya klişesini Yapmayacak olan insandır candır. Ben izledimde ne oldu amk beşinci sezondan sonra pok gibin.
içinde bulunduğum güruhtur.
hiç izlemedim, pişmanda değilim.
diğerlerinin onu aşağılamaması gereken durumda bulunan insandır.

(bkz: ben de varım efendim)
çok şey kaçırmamıştır.

ve bu insan ben oluyorum. yaş 27, en son seri halinde takip ettiğim dizi kara melek. yıl 1996 idi sanırım. o da çocukluk işte, birşey kaybettiğimi üşünmüyorum. *
bu insan için 4 8 15 16 23 42 sayıları hiç bir şey ifade etmez.
çok özendiğim insandır. onca sezon onca bölüm bir hiç için beklediğim için şu an kafamı duvarlara vurasım geldi. ama canım acır diye vazgeçtim. yazık la bana.
Josh için izlenir.
Benim o. En son Buffy' ler Angel'lar falan izledim hatta yabancı dizi adına.Fi' ye de hiç bakmadım. Ezel' i neden o kadar büyüttüler anlamadım. Dizilerle aram bozuk galiba.
hiç yabancı dizi izlemedim. pek bir kaybım olduğunu düşünmüyorum.
pekte bir lostu olan bir insan değildir.
Benim.

iş yerine korsan cd satan lavuklar gelip lost un serisini dunya kadar paraya satarlardi, hemde doktorlara.

En azindan onlar kadar mal degilim izlemedigim icin.
Suana kadar hiçbir eksikliğini yaşamamış insandır.