bugün

Muhafazakar olması muhtemel kızdır.
Diğer türlü pek ihtimal veremiyorum.
sıdıka ablanın kızı hacerdir. 2 yaşında üçüzleri var. kimseyle çıkmadım diya. hadi ben salağım, tüm köy de mi salak.
Sıfır km olan kızdır. Hemen evlenilmelidir. Zannımca böyle biri sözlükte yoktur.
acayip saygı duyduğum kızdır.
daha doğmamış olan kızdır.
sevdiğim adamın ilk sevgilisiyim o da benim ilk çıktığım insan.

Edit:20 yasında olunca böyle oluyor haliyle.
sıfır araba alıp 20 yıl garajda bekletmek gibi. değerlidir ama 20 yıl sonra yaşlı bir antikacıya .
(bkz: açmamış gonca gül) (bkz: çılgın bakire)
Güzel değildir.
Boyle kizlar kaldimi dedirtecek baslik helal olsun denilesi kizdir. Ne diyelim insl bulur ruh esini.
var böyle bir yakın tanıdığım. kız ne çirkin, ne cahil, ne kezban. sadece kendine bir hedef belirlemiş, hani öyle bir hedef ki adam sanki kariyer yapıyor. öyle kriterler koymuşki kendi kendine, eğer kafasındaki kalıba uymayan bir insan evladı karşısına 'seni seviyorum' nidasıyla gelirse en okkalısından siktiri çekiyor. bu yakın arkadaşımın ilerde kız kurusu olarak hayata gözlerini yumacağına inanıyorum, bunu ona da söylüyorum hatta. hayat hep bizim istediğimiz gibi insanları karşımıza çıkarmıyor be güzelim. belkide doğru olanı sen yapıyorsun onuda bilemiyorum.
evlenilesi kız.

iki ay önce evlendiğim kız.
asosyal erkeğin aradığı asosyal kızdır.
aramadığım yer kalmıyor seni sabahtan yatana kadaaaaar.
Bu durumun erkek, tek erkek versiyonu benimdir dediğim kız modeli.
bu durumun erkek tek erkek versiyonu benimdir dediğim kız modeli.
buldum böyle birisini gerçekten şimdi üniversiteye bir sene geçikmeli olarak gidiyor. çok istedim ama olmadı. zaten hayır cevabını vermeye alışkın olmasaydı bana kalmazdı alışkanlık olduğu üzere reddetti. aslında vazgeçmek çok korkutucu. ne bileyim işte evet deseydi bu kadar sürmezdi belki iki seneyi geçti.
Aranan kandır.
dindar ve muhafazakar kızdır.
genelde aile baskısı yada çevreye güvenmeme durumu olabilir kendimden biliyorum.
çirkin ya da ezik kız olabilir. hayatını yaşamayı bilmez ama güzel ev hanımı olur o ayrı.
belki de dini inançları veya doğru bulmadığı için flört etmek istemeyen kızdır. bunlara sahip olup da belki de çok güzeldir.
Genelde öyle olduğunu iddia eder, sonra bir çocuk vardır diğer arkadaşlardan biraz daha yakın olmuşturlar ama çıkmak sayılmaz, ayrılırsınız Hepiniz! aynı olursunuz.
boşverin öyle kızları dediğimiz bir kızdır.
uzak durulması gereken kızdır.

görmemişin çükü olmuş tutmuş koparmış durumu olmasın.
erkek Fatma ve Kezbandır.