bugün

Başlığın adına beni koysaymışınız çünkü bu baya ben.
çünkü eninde sonunda yalnız kalmaya mecburuz.
Gün geçtikçe sahtelik kazanan insanlık ilişkilerinden bıkmış,kendince huzurlu bir hayat yaşayan ve dış (kanser) dünyayla bağlantısını kesmiştir.Kafası rahattır.
mantıklı olsa bile yalnız bir insandır ama kalıcılık sadece arkadaşla olmuyor. insanın eşi, akrabası, çocukları da gayet arkadaşı olabilirler.
körler sağırlar birbirini ağırlar.
hepiniz antisosyalsiniz.
Kendisinde bir sıkıntı olan insan, ya da karşısına hiç iyi insan çıkmamıştır. Bunu sözlüktekiler havalı bir şeymiş gibi gösteriyorlar amk ahah. Asosyal osbirci tayfa tabii pek bir şey beklenemez de . Diğer dilimdeki yazarlarımıza da karşılarına iyi arkadaş çıkmasını umut ediyorum. Zira bu iyi bir şey değil. Çağımızın büyük bir sorunu .
Hiçbir insana vefa borcu olmayan insandir.

Arkadaş çevresi girip çıkılan ortama göre sürekli değişip biter.

Dostluğun ise zaman ve mekan ayrımı yoktur.
Yalniz insandir.

Ben de boyle bir tiptim aslinda. Annem babam hep arkadas okulda, iste kalir. Eve arkadas gelmez derdi. Kendileri boyle buyumusler. Bizi de boyle buyutmeye calisiyorlardi haliyle.
Sonra lisede bir arkadasim oldu. Universitede ayrildik ama bu arkadasim asla pesimi birakmadi. Universiteyi bitirdim hala pesimde. Yuksek lisans bitti doktora yapiyorum hala hala hala pesimde. Arayip sormasam bile beni hic birakmadi.
Bu yuzden Ozeldir benim icin. Dara dusse herkesten cok dusunurum onu. Beni yonta yonta sekillendirdi.
Biraz da benim mizacima hakim oldu galiba.
Hayatimda numunelik gibi biri. Bu yuzden bu kisi artik ben degilim. Yalniz degilim resmen.
Holey.