bugün

ezik bir erkek bile değildir. o ezik erkeğin bozuntusudur en fazla. ne için yaşıyordan ziyade neden kendini öldürmeyip zaten kısıtlı olan oksijenimizi tüketiyordayım ben. hani bir adam önümde can çekişse "yaaa... yan cebbim... den ilaaaaaa..." falan dese inanın oturur izlerim o adamın ölümünü. sonuçta kimse kimseye yardım etmek zorunda değildir değil mi?

bir kere erkek olmak rekabetten korkmamayı gerektirir. her zaman söylediğim gibi bizi erkek yapan şey duruşumuzdur, penisimiz değil... erkek adam gay bara gider, orada bir gayi kendine aşık eder, gecenin sonuna kadar onunla sevişebileceği mesajını verir gecenin sonunda o gayi reddedip evine gider. yani böyle yapmak hep kendimi daha bir erkek hissetmeme neden olur.

sağda solda "ben homofobig deyilim taam mı?" diye doşalan zibidiler madem gerçek bir erkek olduğunu iddia ediyor buyursun sahne onun. hadi bakalım homofobik olmadığını ispat et. herhangi barda eğlenen öteki insanlardan onların farkı olmadığını göster.

aranızda eğer cidden halen gay bara gitmemiş olanlar varsa intiharı düşünmeye başlasınlar. zira yakın zamanda sevdiği kız gerçek bir erkeğin altında "sik beni babacık" diye inleyecek. işte o gün de intiharı falan düşünecek bu ezik bünyeler... iyisi mi her şeyi en başında sonlandırmak. merak etmeyin, cesedinizin yaydığı kasvetle insanlar sizi iyi hatırlayacak. ölüler... onların arkasından güzel konuşmak biz yaşayanları iyi hissettiriyor.
normal mekanlarda göremeyeğiniz kadar güzel kızları görebileceğiniz mekanlardır. ancak hemcinsleriniz tarafından taciz edilme ve kavga çıkarıp atılma riskini de göze almak zorunda kalırsınız.
ezik biraz kötü bir tabir olmuş ama herkesin gitmesi gereken mekanlardır. eğlence akıyor... özel bir kaç yer söyleyecek olursak; x-large , love güzel yerler ama muhakkak gecenin sonundatek-yön'e uğrayın derim.
(bkz: hayatta her şeyi gördüm diyebilmek için gerekenler) (bkz: her şeyi taddım diyebilmek için gerekenler)
(bkz: bizi bi sikin de neşemizi bulalım)
gaylara ilgi duymayan normal erkektir.
barlara * ilgi duymayan formal erkektir.
güncel Önemli Başlıklar