bugün

o zaman hiç kavga etmemişsindir.
Hiç dayak yemedim. Hiç dayakta atmadım. Bunun erkeklik veya adamlıkla hiç alakası yok. Bu insanlıkla alakalı birşeydir.

Edit: şiddet ahlak seviyesi düşük erkeklere her zaman cazip gelmiştir.
amk sanki her kavga eden kavga etmek istediği için kavga ediyor.
daha küçüğüm, ilk mektep döneminde zayıf sıska bir veledim. Bizimkiler Birşeyler almak için yakın işlek bir caddeye gönderdiler beni. Cadde de yürürken arkamdan lan iskelet niye yürüyon diye bir laf duydum. Döndüm arkama baktım sıçmamaktan iyice şişmiş benden az daha büyük bir çocuk bana sesleniyor. Dedim bana mı dedin hayırdır? He lan sana dedim diyerek hızla yaklaşıp ben ne olduğunu bile anlamadan affedersiniz taşşaklarıma bir diz çaktı allah sizi inandırsın o gün bugündür hala kan işerim. Neyse ben dizi yiyince şimşekler çaktı gözümde ama yakasını tuttum piçin debelenmeye başladık yoldan geçen bir abi hadi lan ayrılın diye tutup savurdu bizi. ben yediğim diz ile kaldım o piç hiç bir şey olmamış gibi bastı gitti.
onu doğurup böyle manyaklaştıran ananın ben taa...

Neyse işte bu da böyle bir dayak anısıdır.
bi defa 7 kisinin arasında kaldım isin kötüsü aradıkları adamla sadece 1 defa aynı masada oturduk "bu da onun arkadaşlarından" diyip vurmaya başladılar
derdimi anlatana kadar iki kaşım patladı iki gözüm morardı burnum kırıldı omzum çıktı
sağlam bi dayak yemiştim o zaman.
ben yedim aga hemde çok sağlam bir dayak yedim .

az kalsın kör oluyordum .

siz siz olun zor durumda kalmadıkca kalabalığa tek dalmayın .
asosyal erkektir. bunun başka açıklaması olamaz. her an dayak yemeye hazırdırlar.
saklayın bunları lan..
tam olarak erkek değildir. o dayak ki cennetten çıkma olduğu söylenir. muhakkak yenmelidir.
lisenin en havalı kızlarından birine asılmamış erkektir.
Ben diyecektim ama aklıma askerdeki astsubay geldi.

Acemi birliği. Koğuştayız temizlik yapıyoruz. Astb. Yanıma geldi. "hiç tokat yedin mi" dedi. Ben de dürüst aklımı sikeyim ki "yemedim komutanım" dedim. Bir tane tokat attı ve "insan askerden dayak yemeden gider mi lan" dedi.

Senin sülaleni sikeyim aklıma gelmişken amın evladı.
Küçükken yedim tabii ki de büyükken atanilen olmadı.
televizyonlarda gördüğünüz cinsten meydan dayağı yemişliğim de var, dinlene dinlene dövmüşlüğüm de. yazı tura gibidir kavgalar. parayı atarsın, yere düştüğünde dönmeye başlar, tam yatacağı taraf belli olmaya başlamışken ya bir rüzgar, ya da münasebetsizin biri gelip üfleyiverir de aksi yöne yatar. öyle bir şey işte...

Dayak yememiş erkek, ne bileyim, ılık mı diyorsunuz siz? ...
mesele her kavgayı kazanmak hiç dayak yememek değildir. unutmayın ki mike tyson un knockout olduğu bi dünyada yaşıyoruz. o yüzden kimse boş yapmasın. asıl zor olan tıpkı rocky gibi ayağa kalkıp aynı özgüvenle düşmanının üstüne yürüyebilmektir, tekrar, tekrar ve tekrar. işte bunu herkez başaramaz, yenilgi bütün özgüvenini, içindeki ruhu ve ateşi söndürür böyle tiplerin. balondan hallice inançları bi anda yok olur ve pes ederler. zaten yenebileceğinizden emin olduğunuz birisiyle 100 kez de dövüşürsünüz, 200 kez de. peki ya sizden daha güçlü olabilecek, zaferinizin garanti olmadığı bi kavga? hanginiz bunu yapabilir? hanginiz sonunu düşünmeden rakibinin gözlerine bakarak tekrar onun üstüne yürüyebilir?
işte gerçek cesaret budur.
Soru 1, dayak nedir?
Soru 2, neden yenir?

T: yoktur ya, en azindan anası babası dövmüştür.
güncel Önemli Başlıklar