bugün

alkolün zararlı oldunu bilen erkektir. bunlardan biri de benimdir. babam duysa azıma sıçardır. dayım da sıçardır. hacıdır o. bok olurumdur.
bakirdir.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
8-9 yaşlarındadır.
ne birşey kazanmış ne de çok büyük birşey kaybetmiş erkektir.
(bkz: recep tayyip erdoğan)

içeydi herşey çok daha farklı olabilirdi.
Sağlıklı erkektir.
Takdir ediniz efendim.
barlarda sahne alan bir müzisyen olarak , evet efendim , o kişi benim.

hayatımda tek bir damla alkol bile (hiç yoktan isteyerek) vucüduna girmemiş bir bünyeyim.
" içki kötülüklerin anasıdır." hadisi şerifini bilen ve ona göre davranan erkektir.
-Ağzı leş gibi alkol kokmamış erkektir.
-alkol sonucunda midesi bulanmamış, oralarda buralarda kafasini klozete dayayip kusmamis erkektir.
-icip icip kizlara laf atmamis erkektir.
-birayı fazla kacirip kaza yaparak insanları felç bırakmamış, ailelerin canını yakmamış kişidir.
-Bira içmeyi adamlık sanıp bira bardağıyla resim çekip instagramda facebookta paylaşmamış erkektir.
-
-
-

Kisacasi, adam gibi erkektir.
rakıcı olduğundan dolayı olabilir.
(bkz: kayi)

isteyen içer isteyen içmez herkes kendinden sorumludur.
erkek değildir o.
ergenliğinde bile özentilik uğruna ağzına sürmediği için ortalama bir insana göre mantık ve muhakeme yetileri oldukça gelişmiş erkektir. bak nerden neree bağladım.
efes pilsen in ülkemize kazandırdığı madalya sayısı 13 ve nasıl bira içmez bir erkek bilinmez.
http://www.marketingturki...l-haberler&Itemid=160
akılcılıktan yana bir bireydir, bir belgeseli çekilse bu insanların, diğer akranlarından her zaman daha başarılı olduğu görülür.
ülkesini, milletini ve sayın başbakanını seven erkektir.
(bkz: dice)

erkek olmadığıma dair iftiralar eden yazarlar bir zahmet kız kardeşlerini evime göndersinler.

bir marifetmiş gibi küçük görüyorlar bir de aklına soktuğumun beyin fakirleri.
Bira diye içtiğimiz şeyi yarım saat sonra işemeye gitmiyor muyuz? Bu kepazeliğe boyun eğmemiş adamdır.
Ayrancıdır. Ikisini de tatinda icince güzel oluyor cok ayran uyku yapiyor konsantre olamiyorsun alkolu biliyoz zaten bokunu cikarmamak lazim.
Onunki normaldirde
(bkz: hayatında hiç çay içmemiş erkek) bu şaşırtır işte

edit: biracılar rahatsız
rakı içer.
Yeşilaycıdır, kendimden biliyorum.
Helal olsun ona. Merakta etmesin hiç, öyle anlatıldığı kadar muhteşem bir şey değil. 40 gün damarlarında dolaşıyor insanın.
Sarhoş olsa nasıl olurdu diye düşünülen erkektir. Beni hep merak ederler en azından.
"babam içkiye karşı ama sigaraya bişey demiyor" diyen erkektir. Babası, oğlunun doğum hikayesini anlatmaya çok yaklaşmış fakat gerisini getirmemiştir.
güncel Önemli Başlıklar