bugün

esas ismi hayatım ben melek değilim ama kelek de değilim benden olsa olsa roka olur bilemedin şota olur hatta rövesata olur tneni tenni teneneni teheyli olan bobby tatketcap filmidir.

orjinal ismi voit olan bu mümtaz küba filminin konusu ise şudur. günün birinde gardiyana hapishaneden ben yengeni bosacam diyerek kaçan ve üzerinde yün içlik pantolon ve siyah mont olan cafer isimli vatandaş intikam peşindedir.

seneler önce bembeyaz kot pantolonun cebinde tükenmez kalem unutmuştur ve kalem cebinde patladığından dolayı beyaz kot pantolonu kırmızı lekeyle japon bayrağına dönmüş olan bu vatandaş utancından yerin dibine geçmiş yerin dibine geçerken de su borularını patlarak bütün şehiri su altında bırakmıştır.

iş bu suretle hapishanede kudururak cılgına dönen vatandaş o kırmızı kalemi ona veren fabrikalar sahibi donsuz bilodan intikam alir.

yer yer epik ögelere yer veren bu film zannedilmesin ki epik filmdir. dekor parasını adana pavyonlarında yiyen yönetmen yardimcisi hasim langirtköysandığı yüzünden böyle olmuştur.

ama bütün bu olumsuzluklara rağmen bu filmi izlerken kendinize su soruyu soracağinizdan eminiz tırnak makası var da neden şeytan tırnağı makası yok neden neden?

--spoiler--

bir mum iki mum üç mum diye diye elektiriği icat etti eşşollu essek

achtung bruno press
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar