bugün

malesef vardır bu insanlardan üstelik sürüsüne bereket. tamam bir insan fakir olabilir, parası olmayabilir ama insan merak etmez mi be tadını, nasıl diye soracak olursan bildiğin balığın yumurtası işte. zengin havyarı yiyemiyosan git fukara yumurtası ye. bu insanlar sadece havyar yememekle kalmayıp üstelik en dandik ve ucuz ne varsa tüketmekte bunun yanı sıra atmosfere çok dandik ve kalitesiz karbondioksit salımı yapmaktadır.
şaşırmadan edemiyorum açıkçası bir insan nasıl olurda havyar yemez hayatı boyunca anlamak mümkün değil.
(bkz: ay ben gülerim)
* *
ölmüştür. yaşıyor olsaydı böyle kesin konuşamazdık zaten.
(bkz: hayatı boyunca trolllük yapmamış yazar) *
(bkz: bluevelveyle karma yarıştırmak)
(bkz: daha bi fırın ekmek yemen lazım)

içine azıcık erotizm, azıcık ipnelik, azıcık atistlik katmak gerek.

(bkz: havyar yemeyen müslümana gülerken sevişen ateist gay) *
(bkz: milyon dolarlık partide balık boku mu yiycez lan)
yumurta yemeyi ve kokusunu sevmeyen insandır, hele aynı zamanda balık da sevmiyorsa hiç şaşmamak gerekir. balık sevip yumurta sevmiyor da olabilir, insan bildiği bir şeyin tadını merak etmez, bu kadar normal bir durumdur.
(bkz: acayip olmayan bir durumu acayipsemek)
(bkz: küçükken taşşak kebabı yemenin yan etkileri)
millet simit parası bulmaktan acizken havyardan bahsederek ne yapmaya çalıştığı herkesce merak edilecek olan yazar sözü.
başlık açmanında bir adabı var be kardeşim.
hayatı boyunca hiç sopa yememiş insan tarafından ezilen insandır.

(bkz: gel ağbinin kıllı göğsüne)
-havyar yemeye gidelim yhaaa!
+yok ben yemek istemiyorum yemedim de zaten.
-inanmıyoraammm nasıl yaa kızım sen yaşama falan yanii.
+ananın karnından havyarla çıktın dimi sibel?ananda yerdi dimi köyünde.bas git lan göt lalesi.
balığın en pis yerini tüketmek istemeyen , onun yerine mis gibi palamutunu çipurasını yani balığın etini yiyen insandır. ayrıca havyarı merak etmeyen insandır, tavuk yumurtasıyla yetinen insandır. anne terliği ve çamaşır sulu eşofman altıyla bakkaldan kahvaltı için 3 yumurta alıp gazete kağıdına sardırmayı , süslü kokoş giyinip balığın pis yumurtasını yemek için havyar lokantasına gitmekten daha üstün bulan, haklı insandır.
hayatı boyunca ayar yememiş yazar vardır bir de. Onlar da böyle saçma sapan başlıklar açarlar.
(bkz: bir an için cool adamı hatırlatan başlıklar)
onca güzel yiyecek varken balığın bokunu yemek istemeyen insandır.
o kadar fakirim ki sadece günde 3 havyar yiyebiliyorum.bende isterdim diğer insanlar gibigünde 6 öğün havyar yemeyi ama olmadı kısmet değilmiş.Günde 3 posta havyar yiyorum 3 de hamsi işte anca dengeleniyo.
farkında olmadan yemiş insandır. acayip ayar oluyorum, şöyle bilindik terimler kullanmak yerine sırf hava olsun diye ki; bilindik ergen tavırlarında kelimeler söyleyenlere.
havyar ne lan? balık yumurtası desene. bana sorsalar, havyar yedin mi diye, yemedim derim. balık yumurtası derseler o zaman iş değişir.
nolmuş yani yememişsek. hatta yemeyi bırak ben görmedim bile. büyük bir eksiklik mi şimdi. hiçte değil. hadi şimdi git çay koy.