bugün

Bisikleti deniyorum. Anlık bir mutluluk ve özgürlük veriyor. Hayatı daha güzelleştirecek iyi insanlarla tanışmak bizi daha mutlu edecektir sanırım. Biraz da tövbe istiğfar edelim. Yavaşlatalım hayatı. Hızına yetişmeye çalışırken kendi ritmimizi kaybediyoruz. Kıran giresice dünya!
Yaklaşık 1 1.5 2 2.5 aydır hissettiğim bir alamamaktır. Nahlet olsun ya.

Bir müzik aleti çalmaya başlamak ya da bir bisiklet alıp gezmek nağsip olursa artık. Bir değişiklik bir bişey. Önerilere açığım.
Gerçekten sıkıcı; fakat yine de yaşamak her şeye değer. Türkiye'de bile olsa... Kendinizi iffet'in yerine koyun ve sıkışmış kafanızı camdan kurtarmaya uğraşmayın. Cemil'in işi bitince nasılsa bırakır.
Adanada Götü boklu pastanede 1 bardak çay 15 tl.

Bir bardak çayın götü boklu pastanede bile 15 tl olduğu yerde mekanda alkol içmek ne kadardır tahmin edemiyorum. Bira 70 tl olmuştur heralde mekanda.

Böyle bir ülkede hayattan zevk almak mümkün mü?
Türkiye'de yaşayıp hayattan zevk almak kolay iş değil.
iş ev iş ev para harcasam bitince canım sıkılıyor harcamasam gene canım sıkılıyor.valla daha 30 olmadan bu ruh hali hiç iyi değil.
Benimle tanışmayan insan söylemi. Hayatın zevki benimle çıkar. Arz ederim.
Uzun zamandir muzdarip oldugum durumdur. Aklim almiyor ben bu kuyuya nasip dustum. Yinr aklim yetmiyor ben bu kuyudan nasil cikarim.
Vaktin geldiğini gösterir.
defolup gitmem lazım bu diyarlardan. lanet olsun.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.