1. 30.
  ...biraz umut. Bu gece sıcacık sarılalım, tatlı rüyalara dalalım bari. Yarın güneş doğunca, nasılsa elimizden alacak bi' bahane bulur, dinine yandığımın kavanoz diplisi. Hiç değilse bu gece...
  2 ... cedidacer
 2. 31.
  şarkılar. konuşmasanız da anlatır içinizdekileri.
  3 ... otopsiraporlari
 3. 32.
  Sabah 6 da kalkacak olduğumu bildigim halde kafamın içindekiler uyumama izin vermiyor. Benim için hayattan geceye uykusuzluk kalıyor bu aralar.
  1 ... mavinin elli tonu
 4. 33.
  Gün içerisinde sikmediğiniz insanlar.

  "Üzerini örttüğümüz her şeyin altında kalırız" lafı her ne kadar doğru olsa da üzerini örtmezsen de cezaevinde kalırsın. Bu kadar oç'la başka türlü baş edilmez aq.
  2 ... good luck with me
 5. 34.
  Bazen ruh durgun bir su gibi, bazen de hırçın dalgalar misali, değişiyor bu hayat gailesinde. Kimi zaman sebepli sebepsiz bir ağlamaklı hal gelir, tutarsın kendini, patlamaya hazır bir volkan gibidir yüreğin; işte öyle dinine yandığımın kofti dünyasına en galiz ilençlerle ilenmek, sayıp dökmek anasına avradına hayatın ve küçük bir vicdanın pak sesiyle kendine gelmek... Sahibi miyiz bu bedenin? Hayır, emanet. Öyleyse bir emanet için bunca kahır çekmek nedir be birader.
  1 ... cedidacer
 6. 35.
  Bu ayı nasıl geçireceğim diye düşünmekten uykuya dalamamak. Daha ne kadar, nereden sıkabilirim diye düşünüp bulamamak. Ama yine de ekonominin çok iyi biz insanların nankör olduğuna kendimi ikna etmeye çalışıp mutluymuş gibi yapmak!
  2 ... enantiodromia