bugün

Evet arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum. Hayattan bunaldım. insanlardan bunaldım.
Alacağım tavsiyelerdir. Ot gibi yaşıyorum amk. Her şeyi yapıp hiç Jr şeyden zevk almamak.
irlandadan vatandaşlık al.
dizi izle, odana kapan, sigara iç, oyun oyna, insanlarla dalga geç, arada yemek ye, hergün duş al, spor yap, anneni ara.
Belki de senin hayatın başkasının hayalidir.
Önce yaşadığın yeri temizle, sonra kendini temizle, spor yap, yeni insanlarla tanış.
bol bol su iç.
bunalmayın.
(bkz: hayat size limon verdiyse siz de limonata yapın)
Kalbinin atışını dinle, hisset.
(bkz: Kelin ilacı olsa kendi başına sürer) maalesef.
izmir sahil şeridini takip et.urla, seferihisar derken günü birlik plansız bi yolculuk çok iyi gelecektir eminim...
Öleceksin olum ölmeden yapacağını yap pişman ol yada olma öldükten sonra hiç biri kalmıcak.
hayat bun mu satıyormuş kardeş ki hayattan bun alalım? tamam vurmayın.
(bkz: cips)

Evet ergenlikten bayadır çıkmış olmana rağmen şansını siksinler ki yüzün yine komple sivilce olacak fakat önemli değil.

Sivilceli veya sivilcesiz,(olmayan) beğenilme oranın değişmeyecek.

Ve zaten bunun bu saatten sonra umrumda olmaması gerekir.

Hâlâ umrundaysa ikinci paketi bitirmek üzerken bunu da düşün.
Manyak arkadaşlarınızla takılın bir süre. Tekdüzelikten çıkmak hayatı sevmenizi sağlayacaktır.
bunalın. herşey daha kötü olacak.
ibadet et kardeşim. zamanında çok duyduğum ama dövüş filmleri izledikten sonra oluşan spor yapma isteği gibi hemen geçen bu isteği hayatına yay.sadece bedensel ihtiyaçlarını karşılayarak ruhani huzura varamazsın.
Yakın arkadaşınızla (eski arkadaşınız da olur, mesela lise bir zamanlar aynı sırada oturduğunuz kişiler vb.) Lunaparka gidin. (bkz: vialand) Spor yapın, kendinize vakit ayırın. Okumadıysanız ilk olarak Kur'an sonra Nutuk'tan başlayarak çok değerli kitap ve romanları okuyun. Yeni diller öğrenin. Hayat bu, yenilik gerek. Korkmayın.