bugün

ulu önder mustafa kemal atatürk'ün söylediği en baba milliyetçi sözdür hayranım.
hiç bir üstünlüğü veya seçim hakkı olmayan aciz bir kulun söylemiş olduğu rivayet edilen saçma ve tutarsız sözdür.
hiçbir ırk, bir diğerinden üstün değildir.
formatı sikiyorum ama @2 atatürk'ü koruma kanunu var, kürtlere çirkin diyince bile "sözlüğü yasal yoldan zor durumda bırakır" deyip siliyorsunuz. @2'yi silmezseniz topsunuz!
formatı sikiyorum ama @7 olayı anlayamamış."hiç bir üstünlüğü veya seçim hakkı olmayan aciz bir kul" ne demek birisi arkadaşa anlatsın.

edit: @7 gitmiş.kendi kendimi zikiyorum şu an.
formatı hoplatıyorum ama @7 aciz demek hakaret değil midir ?
formatı köklüyorum ama @7 sen cok aciz bi insansın yanlış anlama benim görüşüm bu o zaman.
üstünlük ancak "takva" iledir.
formatı kalaylıyorum ama @7 orda aciz denen şey söz değildir, besbelli şekilde sözün sahibidir. @2 silindiğinde bu entry kendini imha edecektir. ondan önce formata uygun değil diye bu silinirse de...
islam inancında herkes aciz bir kuldur. kim olursa olsun. format ne lan?
bana batılıdan üstün olduğun tek bir özelliği söyle sikik. lütfen sıçmayalım sözlüğe. türk olarak doğman şans değil lanettir. osmanlı zamanında olsak dediğin doğru ama şimdi boş konuşma. git 10 liraya domates al yazın ortasında. ama sözlüğe yazma.
tanım: yanlış önerme.
Yav bu türklüğün neyi üstünlük bende hava atmak istiyom ama bi şey bulamiyom.