bugün

ailesi geniş ve komşuları da bir hayli fazla olan bir ailenin küçük ferdi olan bahtsız çocuğun, yetişkin bir birey olana kadar sahip olacağı hayati misyondur. sokaklarda fütursuzca dolaşırken bir tanıdığı rastlayan bu ufak arkadaş, akabinde yeni bir görev alacaktır.

- muharrem, napıyorsun bakayım ?
+ heççç arkadaşlarla okulda maç yapacağız.
- hıı hadi bakalım. terli terli su içme ama.
+ tamammmmm.
- annenlere de selam söyle bak geçen söylememişsin darıldım.
+ tammmmm.

selam söylemediği anda şikayet edildiği hissine kapıldığı için artık söylenen tüm selamları bir flash tv vj'i edasıyla annesine yahut babasına iletecektir. bazen olay karmaşıklaşıp farklı bir halde alabilir.

- oğlum dün nejla teyzeni görmüşsün.
+ evet anne.
- hı niye söylemedin selam da söylemiş ?
+ eee şey unuttum ya.

bu tarz bir çocukluk geçiren kişi ergenlikte asosyal olup, vatana millete hayırlı bir birey haline gelemez.
9 yaşında ;

- şii abidin çiçek ablana selam söylemeyi unutma tamam mı ? al şu parayı şeker alırsın kendine hadi bakim yigenim benim

13 yaş;

-şii alo abidin babana selam söyle kasap amcanın selamı var de o anlar

17 yaş;

-ya abidin kardeş ablanla aynı sınıfayız şu defteri ona verirmisin? ha bir de selam söylersen sevinirim.

21 yaş;

-olum abidin al şunu bölük çavuşuna götür selamı mı söyle halletsin hadi bakim

27 yaş;

-abidin kardeş al şu parayı işte selam söyle patronuna şimdi ben muhattap olmayayım o ne yapacagını bilir

35 yaş ;

- abidin olum yine gel lan bu sefer yengeyle gel bunu saymıyorum, selam söyle yengeye unutma haa

50 yaş ;

-abidin azrailin selamı var..
*nihayet
güncel Önemli Başlıklar