1. 1.
  Ataerkil söylemlerle kadınlar ötekileştirilemez. Bu başlığı açan sığ görüşlü birey ve altında olumsuz yorum yapanlar siz bilmez misiniz ki Cennet annelerin ayakları altındadır. Sizi dünyaya getiren yetiştiren kadınlar hakkında nasıl böyle söylemlerde bulunabiliyorsunuz?

  Kadınları magazin figürü, cinsel objeye indirgemek nasıl bir yanılgıdır. Kadınlar bu toplumu inşa eden sağlıklı bireylerin yetişmesinde en büyük rolü oynayan bireylerdir. Bu başlığın altında yorum yapmak bile ne kadar üzücü biz hala bugün kadın erkek tartışması yapıyoruz. Önemli olan insan olmak cinsiyetinden dolayı kimseyi ötekileştirmemek.
  ... idealistiletisimci
 2. 2.
  En azından başlık formatından haberi olan insandır. Girdiği entrylere göre insanları sınıflandırmanın mantıksız olduğu kanaatindeyim. Böyle sözlüğe böyle entryler girilir. Komik misiniz?
  -2 ... vasilissa
 3. 3.
  Ülkedeki cinsel açlığı, babasının torbalarından cıkmış x kromozomuna minnet ederek kendi lehine kullanan, başka meziyeti olmayan, gerekte duymayan dişi güruh.

  Türk toplumunun genelidir ki sözlükte niye olmasın? Güncel bir örnek, şu trabzonlu kız, sadece lise mezunu, üniversite bile okumuyor ve babasının emeklisi ile kıçını en iyi sergileyecek taytlar almaktan başka akıl gücü yok ve o kıçı sayesinde ilgi görüp, kendini şuan prenses zannediyor. Bir de korktun mu diyeni var. Bu birde destekli sütyene minnet ediyor, o ayrı.

  Tabi bunlar sanal âlemde. hayatın içinde ise o kıçı arşa değmiş kadınlar bu özgüveni, keşfettiği elementten almıyor elbet. Iki çıkıntı bir girinti = %97 özgüven, ego loading...

  Gelelim sözlüğe, yahu ojeli parmağa bile hallenen otuzbircilerin sperm artikli mesajıyla egolarini sıvazlatmalarına hayret ediyorum. Hayatınız da onlarca amsalak peşinizde zaten. sikilmek uğruna da olsa bir ilgi, alaka görüyorsunuz. Burda, bu amaç neden? bu kadar mı acizsiniz? Bir ikisine bizzat soracağım, ilginç geliyor.

  Ve unutmayın ki tek başarınız dişiliğinizse olacağınız tek şey sperm kovası olmak olacaktır. Halinizden memnunsaniz kime ne bundan? Bir gün de bana uğrayın.
  5 ... md house