bugün

Uyumaktır.

Uyku çok süper birşey lan, sırf uyuyacağımı bildiğim için yaşıyorum.

Dur birazda şu tarafıma yatıp uyuyayım.
Tabii ki beğenilmek değil. Olur mu öyle şey. Düşüklük bu.
herhangi bir konuda başarılı olmak. hani, sen yaparsın, sen aslansın, sen şöylesin vs sözlerinin kullanımlarının geçerliliğinin olması buradan gelir. ya, yalnız olmadığını hissetmek için, motivasyon kaynağı olarak destekçilerin olur, ya da yalnız kalır hırs yapar, kendini ispatlarsın.
maalesef para.
en büyük motivasyon kaynağı hayallerdir. hayallerle yaşayan insan bir şekilde mutlu olur. umut da arada bir devreye girerse tadından yenmez.
Kadındır.
oksijendir, düşünsenize bir aniden oksijensiz kalsak. allah korusun.
Kyk kredi borcum.

Ders çalışmak için tek motivasyon kaynağı.

Atanamazsak kim ödeyecek lan.
Sizi sevmeyenlerin dumur olduğunu görmek.
“Bu mal yapıyorsa bende yaparım”

Felsefesidir.
Renkli şekerlerdir..

Çok severim hemen motive eder beni...
Sonunda öleceğini bilmektir.
Aileye duyulan bağlılık.
Ölümün her şeyi bitirecek olması. Aslında motivasyondan çok boş vermişlik veriyor bana ama olsun. Daha yaşanılabilir oluyor böyle.
Çok şükür elimiz ayağımız tutuyor gibi.
freud haklı. beni yakaladı şuan.
çok sevdiğiniz birinin aynı şekilde size vereceği sevgidir en büyük motivasyon kaynağı. gerçekten edebiyat yapmıyorum. bu kişi sevgiliniz de olabilir, ailenizden biri de veya arkadaşınız da. ben bu konuda sana güveniyorum cümlesinin verdiği motivasyon kaynağı bambaşkadır. hele de sevdiğiniz bir şeyi yapacaksanız çok süperdir. çünkü inandığı bir şeyin peşinden giden insan hiçbir zaman yorulmaz. ve de o inandığı şey çok doğru bir şey ise, tadından yenmez tabiri caizse.
imtihanın kendisi.
birden fazla olabilir:
- birinin hayatında önemli olmak. (bkz: evlat) (bkz : aile)
- dünyaya iz bırakma isteği.
- aşk.
- tecrübe ve bilgi açlığı.
- gelecekle ilgili soru işaretleri. (bkz: heyecan)
- ideallerin henüz gerçekleşmemesi.
- ölümün iyi bir alternatif gibi görünmemesi.
- sanattan ve gezmekten zevk almak.
- kendinden mutlu olmak.
Umut ve inançtır.

Herşeyin daha iyiye, daha gúzele, daha doğruya ulaşma ve kendinize yakıştırdığınız duruma kavuşma isteğidir.
allah rızası kazanma isteği.
Bir günde olmaz ama bir gün mutlaka olur cümlesindeki “umut”.
Mustafa Kemal Atatürk'ün Türk gençliğine hitabı her okuduğumda içimde tarif edilemez duygu patlamaları yaşıyorum.
Benim için huzur, inanç ve sevgi üçlüsüdür.
Yemek yemek olduğunu düşünüyorum şahsen.