1. .
  "am beyinli", "dalyarak", "amına koduğum", "siktiğim" gibi alet, edevatlarını yanından ayırmayan insandır. onu sikerler, buna sokarlar, ötekinin ciğerlerine dokundururlar... hani mahalle edebiyatında bir deyim vardır "o kadar uzunsa büküver de kendini tatmin et" şeklinde. heh işte cuk dediğimiz şeyi bulmanın gururu ile bu tip insanlara söylüyoruz bunu.

  hayır amına koyyim küfürleri de anlamsızlaştırıyor böylesiler. zira herkese verdiğin şeyin bir anlamı kalmıyor genelde. bak mesela etkin bir yöntemdir: söveceğin adamın yüzüne sövmek. böylece küfür etmene gerek kalmaz. zira yüzsüz olana küfür edemezsin, yüzü olan da küfür yemeyi haketmez zaten senden. he dersen ki "ben kime küfür edecem amına koyyim" o vakit de bir ayna hediye ederiz yapı marketlerden ucuza kapattığımız cinsinden sorun kalmaz. herkes mutlu, mesut, herkes şen, şakrak...
  6 ...
  #5499004 :)
 2. .
  sözlükte bir çoğunu görmüş bulunduğum insan profili. bende ediyorum küfür ama edilecek yerde, edilecek kişiye. örnek entry 1.a: (#5488212)
  1 ...
  #5499084 :)
 3. .
  dünyada 5 kuruşluk değeri olmayan beyinsiz insanlardır. teksimde sallandırıcan hepsini bir daha yapıyorlar mı bakalım. bu da böyle bir anımdır.
  2 -2 ...
  #5499090 :)
 4. .
  insanları kendi ezikliğini belli etmemek adına hakaretle küfürle alt etmeye çalışan insandır.. yazıktır o insana.. acınası bir varlıktır.. sinirli zamanlarda herkes istemediği şeyleri söyler ancak bu iş süreklilik kazanmışsa o insanla muhatap olunmamalıdır.. kötü söz sahibine aittir..
  ...
  #5499346 :)
 5. .
  hayattaki kadın-kız avını pratiğe geçirememiş ve bu yüzden işin teorisinde kalan bünyedir. (bkz: a q)
  ...
  #5499404 :)
 6. .
  Beyni az,söz dağarcığı gelişmemiş, çevresi tarafından umursanmayan,aşağılık duygusu olup kendini bu yolla tatmin etmeye çalışıp fakat başaramayan boş beyinler...
  1 -1 ...
  #5499467 :)
 7. .
  - kemalizmin en büyük yanlışları, demokrasiye izin vermemesi, tepkisellikten ibaret bir düşünce olmasıdır, falan feşmekan.
  - behey dürzü, işgaldeki hâli sakın unutma, atatürk olmasa baban kimdi bilemezdin şerefsiz.
  1 ...
  #5499605 :)

kapat