1. 1.
  bir nevi hayat görüşü, yaşam tarzı, yaşam mücadelesi, ekmek parası, geçim sıkıntısı, ekonomik kriz.

  yahu siz cahil anadolulular, tutturmuşsunuz da bir kariyer meselesi diye... para peşinde ömür heba eden gençler olmuşsunuz... kafanızdaki her şey, ileride edineceğiniz statüden ibaret.

  ve bütün bunları yaparken, hayatınızdan ilişki denen, cinsellik denen kavramı ötelemeyi çok matah bir şey zannediyorsunuz. sanırım kültürsel bir alışkanlık bu. yadırgamıyorum.

  oturup mantıklı düşünüldüğünde yapılan her şeyin daha iyi bir seks uğruna olduğunu zaten göreceksiniz.

  para kazanmak istiyorsunuz, daha iyi araba almak için. sonuç, daha iyi kadınlar elde edilir.

  iyi bir meslek sahibi olmak istiyorsunuz, statü sahibi olmak için. sonuç, daha elitist ve bakımlı insanlarla sevişilir.

  daha iyi yerlerde yaşamak istiyorsunuz, hayat standartlarınızın yüksek olması için. sonuç, daha iyi şekilde performans sağlanır. fantastik olur.

  daha iyi okullarda okumak istiyorsunuz, insanların gözünde saygınlık kazanmak için. sonuç, sadece geleceğinizden ötürü elde edeceğiniz insanlar olur.

  her şeyin daha iyisi, size sadece daha iyi seks sağlar.

  ortalama 60-70 yaş arası öleceğinizi varsayarsanız, bu ömrünüzün yarısını; diğer yarısını iyi geçirmek için debelenerek harcıyorsunuz.

  amaç? daha iyi seks, daha fazla seks, daha kaslı erkekler, daha güzel kadınlar.

  evet pislikler. her şey aslında sekse çıkıyor.

  işbu bağlamda, seksin ayıp olarak görüldüğü ve bu kadar korkulacak bir şey gibi yaftalandığı bu topraklarda insanların ne kadar mantıksız çelişkiler içerisine düştüğünü iki dakika düşünürseniz anlayacaksınız zaten.

  o yüzden sizin samimiyetinize inanmıyorum.

  geberin.
  3 -1 ... bende biraz mallik var
 2. 2.
  Ister istemez öyle oldu. Iyi bir cinsel ilişki, doğal olarak karşidakini en çok cezbeden karsi cinslerle olur. Oyle bir eşi ise almak çok pahaliya mal olur. Çok paha ise çok ugrastir. işin düz mantığı bile boyledir. Birde iyi bir seks rahat bir kafa ve ister istemez, varlikli bir yaşam sekliyle olacağına göre, buda büyük caba isteyen durumdur.

  Yinede hayatı, yemeden ve içmeden ibaret sanmak; insanligi anlamamak; insan olarak taşıdığı degerleri bilmemektir. Maalesef bu yaşam sekli hayvanlar alemine aittir.
  ... malazgirt40