1. 1.
  der ki 'bize akp yeter'. başka başarıya ihtiyaç duymayan akplidir. akp'ye oy vermiş yani adam daha ust bi mertebe olabilir mi sizce? sandığa gömerler rakiplerini son 3 seçimdir, bi daha boyle akpliler zor gelir türkiye'ye!1
  1 -2 ... illuminati analizcisi
 2. 2.
  (bkz: HAYATTA TEK BAŞARISI GÖT KILI OLMAK OLAN iNSAN)
  4 -1 ... syringe
 3. 3.
  bu başarıyla yetinecek insandır. akparti her şeyin en doğrusunu en güzelini zaten yapmaktadır. o yüzden onun bize onun destekçisi olmaktan başka bir şey düşmemektedir. ilimdir fendir vs bunlar zaten boş işler. hacı dayılar yıllardır bu ülke ne adamlar tarafından yönetildi hani teknoloji? demek ki biz beceremiyoruz bu işi. hem sevmiyorum ben öyle zeki insanları. kanıma dokunuyor varlıkları. sayın bakanımızın da dediği gibi, bu teknoloji işine akıl sır erdirmeye çalışırsan kafayı yersin. normal bir insanın aklı almaz öyle işleri. o yüzden sen kullanacaksın, gerisini de boş vereceksin. akpyi de desteklemekten geri durmayacaksın. budur.
  2 -3 ... sadakosasaki
 4. 4.
  akp li olmak başarı değil başarısızlık olduğu için hiç bir bok olamamış insandır.
  5 ... ernesto che
 5. 5.
  Akpli olmayı başarı sayan insandan daha aciz olmayan insandır.
  3 ... bir bucuk adana
 6. 6.
  (bkz: recep tayyip erdoğan) yalan mı?
  3 ... dovmeliveokuldankacanliseli
 7. 7.
  azımsanmayacak sayıdadır. erdoğan'ın sivri konuşmalarını bile 'ne güzel laf soktu be' tarzında benimseyen insandır. ömründe hiçkimseye laf sokamadığı için erdoğan'ın sivri ve güçlü tavrını içselleştirmekte, bununla yetinmektedir.
  1 ... the adamin biri
 8. 8.
  çalınan çırpılan şeyleri kazanç olarak görerek mutlu olabilecek kişidir.
  2 ... capulcuvedat
 9. 9.
  başarı konusu tartışılır.
  3 ... pembe gozluk