bugün

Değişik bir insanıdr. Hiç mi amacı yoktur bu kadar mı dünyadan nefret etmektedir nereye varmak istemektedir enerjisi nereye gitmiştir.
(bkz: bir garip kul)
Hayatın boş olduğunu da düşünür ve hayata otel odasında birkaç gün muamelesi de yapar,acil bir amaç bulmasını tavsiye etmek vaciptir.
Hikayeye bağlı bir durum ne yaşadı ne hissetti bilmeden yorumlanamaz.
(bkz: yaratılış) ı incelemesi, araştırması, öğrenmesi gereken insandır. kulluğunun bilincine varmalı, ibadet etmelidir.
aslında birçok amacı vardır lakin en basitinden en zoruna varana dek bütün amaçları, hedefleri, istekleri başka insanlar tarafından defalarca baltalanmıştır. morali, motivasyonu, misyonu hiçe sayılarak başka insanlar tarafından kalıplara sokulmaya çalışılan bir insandan, hayallerini ve hedeflerini başka insanlarla paylaşmasını bekleyemezsiniz. yıllar o insana az laf çok iş prensibini kendine kural edinmeyi öğretmiştir. konuşmaz, yapar ancak konuşmadığı için siz onun kendisine yönelik planları olmayan bir ot olduğunu düşünürsünüz.
hayat yaşamaya değmez ama annem üzülmesin diye yaşıyorum işte.
carpe diem. ewed
intihar etme olasılığı yüksektir.
Hayatın belli dönemlerinde insan bunları düşünüyor, evet. Çok değil, birkaç yıl içerisinde anlıyorsun ki bir hayat var ve bu hayatı yaşamak için bir tek şansın var; öyleyse bu şansı değerlendirmeliyim. insanlar pek çok farklı şeyler uğruna yaşayarak değerlendiriyor hayatını. Tabii bazılarımız sonuç olarak heba etmiş olabiliyoruz ama bu da bizim kendi seçimimizdi. Bomboş, bir hiç uğruna bir hayattansa kötü seçimlerle dolu bir hayat tercih edilesi. Benim amacım doğru tercihler sonucunda anlamlı bir hayat. Mutluluk bir amaç olabilir, huzur bir amaç olabilir, her şey bir amaç olabilir. Ama herkesten fazla çalışıp sırf baban istiyor diye o mesleği seçtiğinde de babanı memnun edemeyebiliyorsun. O yüzden sadece senin ne istediğin önemli, başkalarının istekleri senin amacın olmamalı.
Konu nereye geldi ben de bilmiyorum. Neyse.. Her şeyin bir sonu var...
Yoktur sanırsam. Varsa üzülürüm...
Misal ben :
Herhangi bir amacımın olmayışı şu genç yaşıma ragmen hevesimi yitirmiş olmamla birlikte sanırım ya sorunları büyük görüyorum ya da gerçekten çok düşünüyorum.
efendim ?
hiç yaşlanmayacak olan insandır. boş adamın derdi de olmaz.
Sözlüğün yarısından fazlasıdır. Trollük yapmayı bile beceremiyorlar.
girdiği ve gündeme getirdiği entrylere bakacak olursak (bkz: elimde goruntulerin var) isimli şahıs olabilir.
(bkz: naprawmnie)

evim yok, işim de yok. sokakta yatıyorum. insanların telefonlarını çalıp sözlüğe giriyorum.
ev iş ev iş ev iş ev iş ev iş mangal uyku ev iş ev iş ev iş ev iş döngüsüne bürünmüş robotiktir. minnak da olsa amaç gerek. yoksa toz biberden farkın ne.
Tamı tamına 2 sene sonra ben olucam.
Neden 2 sene diye sormayın.

Ama sikinin dikine yaşayan, hedonist vurdum duymaz, dünya yıkılsa umrunda olmaz bi adam olucam.

Çünkü, bir kedi için nasıl mutluluk kuyruğunu takip etmekse bir erkek için de mutluluk sikini takip etmektir. o ne tarafa kalkarsa, kime kalkarsa o tarafa gitmektir oraya yönelmektir.

Özetle: Sikinin götürdüğü yere git.
Mutsuzdur. Kararsızdır. Kafası karışıktr.
gelir buraya yazar en azından bikaç saçma şey.
Diğerlerinden farklı olarak yaşamın hiçbir yerinde anlam olmadığını bilerek yaşama amacının da yalnızca kendini kandırmanın başka bir formu olduğunun farkında olan insandır.
Yaşama amacı nedir çözememiş kişidir, (bkz: elhit) hiçbir şeyden zevk almayan tatlıları sevmeyen iskenderleri reddeden, seks i sadece cinsel ihtiyaç olarak gören, yaşamak için bir sebebi olmayan, kimseye bağlı olmayan, kimseye karşı herhangi bir kuvvetli nefret, sevgi, aşk, kin, yada bir hırs sahibi olmayan bireydir.
mutlu insandır. anı yaşar, an içimdeki mutlulukların tadını çıkarır. yarın endişesi yoktur. Diye ahkam kesmiş 92li silik birinci nesil

(bkz: yav he he)

Amacı olmayan insan bunların tam tersi biridir bilip bilmeden tespit sicmayin.
Öncelikle buraya bukadar yazı yazılmasına şaşırdım sonralikla madem bu kadar insan amacsiz neden bu duruma bi çözüm bulmak yerine kendilerini kandırıp yaşamak için yasıyolar.
ondan kötüsü de vardır;

(bkz: umudunu kaybetmek)