1. 1.
    "yaşama gayesi nedir, neler yapmak ister, kendini nasıl ifade edebilir, hayata tutunmak için gerekenler nelerdir, ne işe yarar" gibi soruların varlığından habersiz, dolayısıyla bu soruları cevaplayamayacak, "saldım çayıra, bakalım nereye kadar gider" insanıdır.
    7 -1 ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    altına bkz.ben şeklinde bir entry gireceğine emin olduğum bir yazar'ın olduğu başlık.* *
    3 -1 ... fth
  3. 3.
    yoktur bole bişey. Herkesin kısa vadeli olsada bir hedefi vardır.
    5 -1 ... hendrix
  4. 4.
    insan kelimesinden sonra parantez içinde ünlem işareti konulması gereken başlık.
    4 -2 ... the kene
  5. 5.
    (bkz: insaniyet salterlerini indirmek)
    2 -1 ... scarface
  6. 3.
    mutlu insandır. anı yaşar, an içimdeki mutlulukların tadını çıkarır. yarın endişesi yoktur.
    lakin böyle bir insanda yoktur.
    3 -1 ... pilotmont
  7. 4.
    nasıl gidiyor sorusuna boşa taktım gidiyo ööle diye cevap veren insanlardır..
    5 -2 ... selmagezinir
  8. 5.
    amacı olmayan insan yoktur, amacını yönlendirememiş insan vardır. hala hayatta olduğuna göre, hedeflerini motor nöronlara bırakmıştır. acıkınca yemek yer, ihtiyaç hasıl olduğunda tuvalete gider, uykusu gelince kıvrılacak yer arar. homo erectus ile homo sapiens arasında bir yerde yer alır.

bildiğimiz insan amaçsız olmaz. en fazla ailesinin, sevgilisinin, arkadaşlarının dikkatini çekmeye çalışıyordur.
    2 -1 ... caty blake
  9. 6.
    (bkz: baybars)
    1 ... baybars
  10. 7.
    dünyaya ölesine hava almaya ,takılmaya gelmiş insandır.
    2 -1 ... ck_06