bugün

Rahmetli dedemle karşılıklı bir kadeh rakı içebilmek. Balkonda oturur limonlu salatalık ile her gün bir kadeh rakı içerdi. Çok erken gitti, 7 yaşındaydım. Onu daha fazla hatırlayabilmek için sahip olduğum her şeyi verebilirim.
güneş sistemini ve samanyolu galaksisini baştan sona gezmek.
onun gözlerinin içine bakarken ellerini tutabilmektir. ardından boğaza karşı uzun uzun konuşmadan, sadece sarılarak düşüncelere dalmak. evet keşke gerçek olabilseydi, keşke keşke...
karavanla dünyayı gezmek. ama haritasız yol bilmeden iz bilmeden keyfim nereye isterse oraya giderekten. bağımsız ve özgürce.
Alıp başımı gidebilmek.Kimseye hesap vermeden, açıklama yapmadan.
iz bırakmak.
Bir harley veya chopper ın üzerinde yolculuk edip uzaklarda bir dağın eteğinde sevgiliyle sevişerek sabahlamak. Herşeyden uzaklaşmak, ölmek.
Ona sarılıp uyumak. Bir geceliğine olsa bile olur.
hacca gitmek. okullar camiler vs yaptırmak. bide mutlu mesut bir evliliğimin olması hayırlı evlatlar edınmek.
babam hakkında ileri geri konuşanların ağzına 14lüyü boşaltmak. Şimdilik gökyüzüne boşaltıyorum çekirdekleri; mavinin ne suçu var, kuşlar niye tedirgin olsun ki yeryüzünde kahpe çocuğu doluyken!
Yaşlılığımda banka soymak. Öyle çok büyük para değil, 10 lira, 20 lira için. Maksat eğlence ve adrenalin olsun.
yer olimpiyat stadyumu. stadyumun ortasında konser için hazırlanmış güzel bir dekor. tribünler tıklım tıklım dolu. protokolde rte, k,k,k, gn. kur. bşk. ,dz.k.k., hv. k.k. arkamda orkestra, orkestranın yanında rahibeler ve ben hallelujah'ı okuyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=usfiAsWR4qU
iki güneşli bir gezegende gölgelerimden kısa olanın peşine takılıp yeni bir dünyanın gizemine hafif yerçekimli adımlarımla, tıpkı yerçekimine kapılmayan hayallerime uzanır gibi uzanmak.
Sevgilimi dünden daha mutlu etmektir...
anadolunun her şehrini gezmek, görmek.
benim için, bir kanser araştırma merkezi kurup, ona babamın adını vermektir.

2009 yılının şubatı'nda pankreas kanseri aldı, bu dünyada benim için en çok şey yapmış adamı. bu işi yaptığım gün bu dünyadaki misyonum biter. geri kalan tıraştır..
güncel Önemli Başlıklar