bugün

kendinden başka kimseyi düşünmeyen, kendi çıkarları için yapmayacağı şey kalmayan insan.
(bkz: hiç kimse)
Umarım hep de böyle olur.
Kendini bilmeyen egolu insanların her şeyi yapması ve umursamaz gibi davranmaları hoş değil.
beni sevmeyen insana saygı duyarım ama sevmeyip de maske takıp ikircikli oynayanları fena küçük düşürürüm.
Yan masadaki gavat kulaklıgı yok ama kimseyi umursamadan bir şeyler izliyor. Kavga etmek an meselesi.
dayım.
bugün kimi dolandırsam acaba diye ortalıkta dolaşan bir tip.
sadece ben değil kimse sevmiyor zaten adamı.
Ne yapacağsın yea diyen tiplerdir. Noldu küfürü yiyince birden ciddileştin demi çomar. Bak bir bok da yapamadınız bana çünkü ben sizin ciğerinizi bilirim; hepiniz şişirilmiş balonsunuz.
selman öğüt .
iki yüzlü olanları.
Biri var da şimdi söyleyemem.
Fesli bunak.
Melih göçük.
Selman öğüt.
Mehmet barlas.
Recep akdağ.
Jübbeli ahmet.
faşist ama faşist olmadığını iddia eden tip.
sosyalistler.

onlar da türkler'den nefret ediyor zaten.
Stalin denen kızıl diktatör. Kartvel p*çinin teki. Mario kılıklı bir oç.
insanlara kolay kolay kotu demem, kotu diye nitelendirdigim herkesten de nefret ederim ama. kalbi katran olan, sevmeyi bilmeyen, sucsuza zarar veren herkes nefreti hakeder.
Swh

Çoğunuzla aynı.
Bugünlük bu kadar muhaliflik yeter.
Hayatıma karışma gücünü kendinde gören insan...

Akraba dahil çok insanı silmişliğim ya da uzak durmuşluğum hayatımdan çıkarmışlığım var.

Onu bir tek gönüllü olarak tanrıya verdim bir tek.
kendisiyle farklı fikirde olanlara psikolojik bir düşmanlık yapan, kibirli, anlatılan sözü dinlemeyen insanlar favorimdir.
Kimseyi nefret besleyip uğruna kendimi hırpalayacak kadar değerli görmüyorum açıkçası.
Nefret ettiğim yok.
Sadece kaç haftadır beynim uyuşmuş.
Bugün ayıldığımı fark ettim gözlerim açıldı.
Nefret ediyorsam muhattap olmam.