bugün

ergenlik çok şükür oda geçeli 10 sene var,
sözlük yerine foruma düşmek.
lise mezunları için 2010 kpss son denen bir zamanda, bu sınava girmiş ve mantıklı bir şekilde çoğu soruyu çözüp cevap kağıdına kodlarken zamanlamayı iyi ayarlayamamış ve sınav görevlisi cevap kağıdını çekip alarak yaklaşık 40 sorunun kodlanamadığı bir hadisedir. Sınav çıkışı birlikte olduğum kızın tüm umutlarımızı bu sınava bağlamış olduğumuzdan beni arayıp sınavı sorması ve hıçkırarak yaşananları ona anlatmamla kahrolduğum benim için sert bir imtihandı. Bunları size yazarken bile derinden etkilendim tekrardan.
Söyleyemeceğim bir şeydir.
düşünüp de bulamamak ne mükemmel bir duygu anlatamam.
16 yaşında iken, anne ve babayı

yahu, neden yapıyorsunuz bunu.

oldukça, serin ve güneşli bir cuma günüydü.
Bu dünyaya gelmek neyse eğlenmemize bakalım.
erkeklere güvenmek.
kadınlara güvenmek.

siz siz olun yapmayın bunu.
bir adamı vazgeçilmez görmek.

ya da bir insanı demek daha doğru.
peder. başıma gelen en kötü şeyler hep pederden nerdeyse.

bakın yazıyorum, okuyun ulan ayılar.
orta okul zamanı, evin yanında kocaman bi' bahçe var, boş arsa işte. benim perderin de alkolle ufak bi'
sıkıntısı var. aşırı sever. uzun süre içki içemedim onun yüzünden. herneyse, okuldan çocuklar geldi o arsada,
top tepicez, ama nizamı mandalina ağaçları dikilmiş resmen, 10 yıl sonra çocuklar burda top oynar da
bu iki mandalina ağacı da onlara kale olsun diye, peve selam olsun. eve geldim, anahtarım yok. kapıyı çaldım açan yok.
arkadaşın biri yanımda. içerden resmen uluma sesleri geliyor. tahmin ettim tabi, bizim peder yine içkiye vurdu,
sızdı, homurdanıyo yatakta. utandım, aldım çocuğu doğru arsaya.
bir saat top teptik sonra pederle arkadaşı çıktı evden, ikisi de alkol yani ikisi de birer litrelik rakı, gündüz saati.
ben utandım, yerin dibindeyim, bunlar iki sarhoş, kol kola birbirlerine yardım ediyorlar güya,
derken kocaman dikenli kaktüs tarzı bi' ağacın üstüne düştüler. utancım zirvede kalkamadılar 5 dakika.
ben yerimden kıpırdayamıyorum.
çocuk yaklaştı bana, "aa babanın arkadaşı sarhoş olmuş, baban da ona yardım etmeye çalışıyor" dedi.
inanır mısın utancım iki katına çıktı. sevilirdim çocukken, beni seven insanlar o küçük kafalarıyla,
o küçük yaşta babama toz konduramadılar, pavlovun kopegi' nin babası sarhoş değil, o iyi olan bu hikayede
dediler. ahh, neler yaptın bana baba.
galiba henüz gelmedi, uzak olur inşallah.
95'li ikizler burcu bir erkek.
taş vallahi.küçükken şerefsiz çocuğun teki at kadar taş atmıştı başım yarılmıştı.kanlar içinde hastaneye götürmüşlerdi beni.
Çirkün olmam :'(
sevdiklerimi kaybettim.
abartmadan söylüyorum:

en az 1 kiloluk bokun dibinden geçmektir. kim sıçmış, nasıl sıçmış bilmiyorum. dere kenarında yürüyüş yapıyordum.
Asik olmak

Sevmedigini bilirken yinede sevmek.

Gerçek Aşk çok tehlikeli.
yazarların başından geçen en talihsiz olaylardır. benim arabamın sileceğini kırmışlardı. büyük bir travma yarattı.
annemin kürtaj karşıtı olması. oysa bu saçmalığı küçücük bir operasyonla sonlandırabilir ve beni doğurmamayı tercih edebilirdi.