bugün

her şeye rağmen hayatı sevmeye neden olacak bir şeyi belirtmeden önce kullnılan bir hazırlık cümlesidir.
"çünkü ölmekten korkuyorum."
(bkz: sikeni severler)
- hayatı seviyorum
+ çünkü?
- hayatta olmazsam hayatı sevemem.
+ hmmm. mantıklı
- hayatı seviyorum çünkü milyonlarca sebebim var.
+ e bahsetsene biraz?
- hepsini buraya yazmaya kalkarsam sevmeyebilirim belki.
+ hmm o daha mantıklı.
- hayatı seviyorum ama o beni hiiiç sevmiyoooor
+ neden sevmiyor olabilir sence?
- çünkü tipi diyilmişim ühühühüüüüü
+ hmmm.. man-tıkla!
- hayatı seviyorum çünkü yediğim önümde yemediğim arkamda. entiri de girebiliyorum hem. daha ne isterim ki?
+ çocukken okuduğum bir kitabı hatırlattı bu bana.. po... poli.. öyle bi şeydi.. yemek dedin de, acıktım ben yaa..
- pollyanna mı? onun sevdiğinden de çok seviyorum ben o'nu ":)"
+ hmmm. aha, mantı!
- hay atı seviyorum ben, çünkü..
+ çünkü??
- at nerden geldi yaa?
+ aradığımız salağa şu an ulaşılamadığı için bilemeyeceğim..
- hayatı seviyorum çünkü, birden bire içime sevgi doluyor böyle nefesleri çifter çifter almak istiyoruuğm
+ o değil de az önce buralar doluydu böyle birden boşalmış?
- ay ay ay dışarı boşalsaymışşş!
+ oha! hayvansın rıza
hayatı seviyorum çünkü;
hayatı seviyorum çünkü başlığına her entry yazışımda siliniyor.*
anlamsız bir seviş belirtecidir. hayatı sevsen ne olur, sevmesen ne olur, sebeplerini belirtsen ne olur arkadaş!? sanki bir şey değişecek...
dedirten, aynı zamanda altında birbiriyle alakalı entry'ler olup da bir iki tanesinin silindiği ama diğerlerinin öylecene durduğu "başlık"tır.
sanki silinen 2 entry diğerlerinden farklı da... neymiş, entry başlığı tanımlamalıymış. tanımlamaya kalksak buradan mars'a yol olur be?
forum tandansı kokan sebep sonuç ilişkisinin akışkanlık kazandırılmaya çalışılmış halinin sözlüğe yansıması silsilesinden bir tanesidir. ye yiyebilirsen, ye kürküm ye..
güzel bir kadının içten bir gülümsemesi. *
browni intense.
(bkz: i love hayati)
kuşlar, ağaçlar belki bir taş. :D
ölümü henüz tecrübe etmediğim için hayatı mecburen seviyorum. sadece vanilyalı dondurma yiyebilseydik hepimiz onu severdik.
(bkz: sevgili)
çok sevdiğim bir arkadaş çünkü. geçen kavgada arkamı kolladı hayati benim için dayak yedi. iyi ki varsın hayati.
sedef adasında batan güneşi izlemek. gökyüzünün mükemmel kızıllığı.