1. 1.
    hayati inanç ın şehitlerle ilgili skandal sözleri

TRT'de yayımlanan bir programa katılan yazar Hayati inanç'ın, idlib'de hayatını kaybeden 33 askerle ilgili olarak kullandığı, "Kaybımız varmış gibi konuşuyorlar. Bunlar güzel sözler değil. Ne kaybı yahu? Kayıp falan yok. Yer değiştirdiler. Nasıl olsa herkes gidecek" sözleri sosyal medyada gündem oldu.

https://www.google.com/am...ideo-galerisi-2085440.htm
    7 -3 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    Doğru söze ne denir

Inşallah bize de nasip olacak vakti gelince

En büyük duam şehadet.
    7 -17 ... vatanseverterrorist
  3. 3.
    şehitlerin cennetteki tek istekleri,defalarca dünyaya gönderilip gene şehit olmak olacaktır. çünkü şehitlik çok büyük bir mertebedir. bunu bazıları ancak ahirete geçince anlayacaklar.
    4 -4 ... sevgikelebegi
  4. 4.
    iyi bare "kelle" kelimesi kullanmamis.
    2 -3 ... dinsiz kitapsiz kafir
  5. 5.
    Her gün yatmadan önce duam hayırlı bir ölüm
    Bir amaç uğruna ölüm
    Şehadet

Teneke gibi yaşayıp yatakta ölmekten korkuyorum

Rabbim nasip eder inşallah.
    5 -4 ... vatanseverterrorist
  6. 6.
    islam inancında ölüm bir yok olus değildir. aksine asıl hayat ölünce başlar.

hele şehadet. ama sizin bunu anlamanız mümkün değildir. siz ölünce azot olacaksınız.
    2 -5 ... bittimiacaba
  7. 7.
    onu bide ailelerine anlatmaya çalışır mısın hayati bey ? kocaman adamsınız, nasıl bu kadar saygısız ve düşüncesiz olabiliyorsunuz ? bunu dinleyen aileleri size ne der ?

edit: pfuashfuhs eksiliyorlar bide. hadi gidin atlayın bir arabanın önüne, nasıl olsa hepimiz gideceğiz di mi ? kafayı yemiş millet. müstehak ulan size.

sizin evladınız şehit olsa adamın biri çıkıp oğlunuz için nasıl olsa hepimiz gideceğiz nolcak dese haklı diyecekmişsiniz demek ki, helal olsun.
    7 -3 ... ne alakasi var oglum
  8. 8.
    Ben şehit olsam (inşaallah ) benim annem babam da aynı şeyi söyler sıkıntı yok.
    3 -5 ... vatanseverterrorist
  9. 9.
    Siz de değiştirin hocam.

Bu kadar yaşadığınıza değiyor mu bu hayat?
    3 -1 ... yok herif
  10. 10.
    Darısı kendisi gibi düşünenlere diyelim. En kısa zamanda o ve onun gibilerinin yer değiştirmesini bekliyoruz.
    4 ... dogamorfingstar