bugün

insanın yaşama sevincini emip emip tüküren bayanlardır.

- doğuştan yalancı
- paraya tapan
- kabahatlerini gözyaşı ile örten
- yemek yapmayı bilmeyen (önemli bu)
- edward norton'a aşık olan
- konserlerde tarkaaaaaaaaaan diye hönküren..

ah azizim nasıl güvenip de yuva kuracağız biz sizinle?
(bkz: bülent ersoy) (?)
ter kokan bayanın da içinde bulunduğu bayanlar kümesi.
ankara da, (abd elçiliği) meydana gelen patlamada yaralanan ntv eski muhabiri didem tuncay.
Hiç bir günahı olmayan, tertemiz yüzlü masum bir kadının gözüne şarapnel parçası isabet etmiş, dalağı alınmıştır.
Hastaneden çıkınca, O'nun için her şey eskisi gibi olmayacak.
iç burkulmanın ötesini yaşatmıştır.
bıyıkları olan bayan türüdür. insanı kendinden kadınlardan dış dünyadan soğutasn lanet olası tiptir.
hep depresif hep bunalım takılan bayan türü.
hala 4-5 yaşın lafını yapıp kendinden küçük biriyle yapamam yaş takıntım var diyenler. karıya bak benimde yaş takıntım var olgun seviyorum ben sana öyle mi diyorum?
(bkz: melek subaşı)
sokakta görüp de "ah şimdi bu benim olacaktı" dediğim bayanlardır. haddi zatında çük de burkarlar....
annem(a): odanı topladın mı bakayım sen, ben şimdi geliyorum oraya. eşek kadar oldun şu odanı hala ben topluyorum.
ben(h): e toplama anne, ben toplarım bi ara.
a: sus mikrop kapıcaksın mikrop, aç camı, çarşaflarını da çıkar, kaldır şunları da, o koltuktakiler kirli mi, bu montu burdan kaldır.
h: ?!?...

hala hazırda en çok annemin bu tavrı içimi burkuyor be sözlük.
sanıyorum ki "kol gibi" kazıklar atan kadınlardır. etrafınızda çok sık karşılaşabileceğiniz tiplerdir. kanmayınız, kendinizi biliniz ha olmadı bilemediniz, hakim olamadınız kendinize... bu kadınların koynunda uyanıverirsiniz. uyanırsınız uyanırsınız da işin özü o değil, bağlanırsınız bu kadınlara ama onlar size bağlanmaz. sonrası malum, terk edilirsiniz. acı çekersiniz fakat umurlarında olmaz. şimdi burada böyle anlatıyoruz diye her kadın böyledir demeyin aman. konuşun, tanışın, sevişin, anlaşın ne diyeyim. hayat sizin tadını çıkarın.
çatıya çıkıp ''ay lav yu castin biber'' diye bağıranlardır.
erkeklerin yaptığı her türlü gereksiz * yaparak sonra bizde erkekler gibi özgürüz diye övünen * insan tipi kısa ve net budur.
(#19325281).
(bkz: tori black)
* seksi olmayı bir mefkure haline getirdiği halde, konu doğrudan seksten açıldığı zaman konuyu kapatan..
* kişilere karşı değişen ahlak kurallarına sahip kadın.. bana recm cezasının gerekliliğinden dem vuran kadının, üst kat komşusu harun'la yatıp kalkması..
* sevgilisi olduğu halde etraftan ilgi toplaması. bununla kendini değerli hissetmeyi amaçlaması.
* ilişki durumunu saklaması..

bu bayanlar hayatın cilveleri. birer sınav.
(bkz: yıldız tilbe)