6

1. 6142.
    Hani böyle dışarda arkadaşlarınızla keyifli bir şekilde gezerken birden ışıklarda veya ortalıkta kağıt toplayan ufak çocuklar görürsünüz ya böyle ufaktır hiçbirşeyin farkında değildir...
    #37252214 :)
  2. 6143.
    Serçe parmağın herhangi sert bir yere çarpması.
    #37252518 :)
  3. 6144.
    işten eve gelirsin çok yorulmuşsundur dinleneyim diye koltuğa uzanırsın tam uykuya dalacakken zil çalar.
    #37252540 :)
  4. 6145.
    Çok fazla detay var.Hangisini anlatsam diye düşünmeden belki 2 saat önce yaşamış olduğum bir vaziyeti dile getireceğim.
    Yolda yürüyorsunuz herangi bir gün herangi bir saat bunlar fark etmiyor.Yanınızdan modern medyanın hazırlamış olup sunduğu güzel insanlardan kaslı oğlanlardan güzel kadınlardan birisi geçiyor içinizden diyorsunuz ki nasıl insanlar var be mükemmel bir insanmış bunlar birde bana bak peh demeden hemeö öte yanınızdan çeşitli hastalıklar nedeniyle ayağı olmayan gözü görmeyen farklı fiziksel bozuklukları olan insanları da görüyorsunuz modern medyanın gizlediği
    Sanki hayatımızda hiç var olmayanlar
    işte o zaman içli içli düşünüyorsunuz.
    Neler düşündüğümü yazmaya kalksam parmaklarım birbirine girebilir aynı şeyi yaşarsanız siz yazmadıklarımı dolduruverin.
    #37253203 :)
  5. 6146.
    Harun kolçak hayatını kaybedince fark edilen bir detaydır. Meşhur olduğu andan itibaren tanıdığımız insanların ölümlerini görmeye başlıyoruz.

Yaşlanıyoruz, yaklaşıyoruz.
    #37256278 :)
  6. 6147.
    Sene 2014 idi mevsim yaz. O dönem biraz para kazanayim diye insaatta çalışıyordum. Bir okul insaatiydi. Eylül ayinda okulu hizmete açacakları için baya sıkı çalışıyorduk. Benden yaşça büyük insanlarla beraber çalışıyorduk. Bir gun yine çalışırken insaat mühendisi geldi ve projeyi yere koyup incelemeye başladı ordan 55 yaşlarında bir amca (beraber çalıştığımız)mühendisin arkasindan geçerken durup projeye baktı. Mühendis arkasina dönüp o kendinden yasca büyük adama siktir git isine bak dedi. Ve adam bir şey demeden uzaklaştı.
    Illa makam mevki sahibi olunca adam olunmuyor. Belki o ihtiyarin oglu yasindaydi mühendis ama insanlıktan nasibini almamıştı belli ki.
    Su an ben de insaat mühendisliği okuyorum ve o olaydan sonra nasıl biri olacağıma daha iyi karar verdim.
    #37264368 :)
  7. 6148.
    ben bir firinda calisiyordum firin cok buyuktu yasim kucuktu 19gibi.
    tapci ustasiydim kulakligimi takar sayisiz tap acardim.
    tap acmak:yediginiz lahmacunun tabani.pizza tabani vs tabanlarini aciyordum.

bir adam duzenli sekilde her aksam bayat ekmek almaya geliyordu.
    gunde uc kez ekmek cikiyor cogu tas gibi oluyordu.bir sepette bu ekmekler surekli birikirdi kaya gibi ekmekler.
    sonradan ogrendim adam apartman gorevlisiymis.
    bir gun buyuk bir tepsi icinde "d"seklinde yapilmis patatesli boreklerle geldi usta onlari pisirdi.adam geldi aldi giderken bana bi tane uzatti hayatimda yedigim en guzel borekti.sonradan ogrendim karisi bayat ekmeklere su ve un katarak tekrar hamur yapiyor ondan borek yapiyormus.
    #37264512 :)
  8. 6149.
    ilk adımı atan kızlar varmış.
    ah be kardeşim.
    #37265156 :)
  9. 6150.
    Yalnız uyumak.
    Hiçbir kadın yalnız uyumamamlı.
    Şehrin ışıklarına dalıp sizin için bir dal yakan kadınları üzdünüz.
    #37265171 :)
  10. 6151.
    bazı şeylerin hiçbir şekilde çaresi olmaması.
    ölüm şu sıralar karşıma çıka çıka sıradanlaşan bir olgu haline geldi lakin kabullenemediğim birtakım şeyler var.
    giden birinin ardından tüm anıların sadece senin üzerine karabasan gibi çökmesi de çok acımasızca.
    #37265218 :)
  11. 6152.
    havaya atılan bir taşın tekrar yere düşmesidir.
    sanki hepimiz hayatta belli bir seviyeye kadar yükseleceğiz ama dönüp dolaşacağımız yer hepimizin aynıdır der gibi bir anlamı vardır bu eylemin.
    #37274478 :)
  12. 6153.
    Ben yatağımda huzurlu yatayım, burada entry gireyim diye ana kuzularının uykusuz kalması.
    #37274547 :)
  13. 6154.
    babanızla alay ederler adamın yüzüne yüzüne söylerler ama babanız o kadar saf bir adamdır ki anlamaz şaka yapıyorlar sanar ve siz bunu ona söyleyemezsiniz.
    #37274583 :)
  14. 6155.
    O kadar çok var ki. Acı içindeyim.
    #37274592 :)
  15. 6156.
    biriyle ne kadar güzel vakit geçirirsende en sonunda bitmesidir o yoluna sen yoluna...
    #37274627 :)
  16. 6157.
    daha fazla canını sıkmak istemediğiniz insanların bunu istenmemek ve nankörlük olarak algılamasıdır. Kendinize laf anlatamazken diğerlerine laf anlatmaya çalışmak hiç de kolay şey değildir.
    #37274804 :)
  17. 6158.
    Bir kaç sonra hava aydınlanacak. Ama ben güneş doğsun istemiyorum. Yeterince iç burkucu değil mi?
    Evet burkucu.
    #37274821 :)