1. 6172.
    Az önce aşk acısı çeken bir arkadaşla konuşurken fark ettiğim detaydır.

Beni 21 senedir kimse sevmemiş lan. Severmiş gibi yapan da zaten bir süre sonra üzüp gitmiş. Kimse beni düşünmedi. Kimse beni başkasına anlatmadı lan. Niye ki? Hiç hak etmeyen insanları seviyorsunuz. Ben iyi biriyim bence. Beni neden kimse sevmedi?

Böyle bir şeye ağlayabileceğim hiç aklıma gelmezdi. içim burkuldu. Tuhaf. Ben de sizi kimseye anlatmayacağım bundan sonra. Duygularıma değmiyorsunuz.
    21 -1 ... bombshell
  2. 6173.
    belki birileri okur da halimizden anlar diye bunlari sözlüğe yazıyoruz.

telefon rehberine bakıp arayabileceğimiz, en azından derdimizi buraya yazar gibi anlatabileceğimiz kimsemiz yok. Ya da biz görmezden geliyoruz.

sonra 'sözlük yazarlarının itiraflari' başlığı her gece gündemde.

Her gece şahit olduğum iç burkan bir detay. (bkz: iyi ki varsın sözlük)
    11 ... canabar
  3. 6174.
    25 yaşındayım ve hiçbir hatun beni sevmedi, aşık olmadı.

hani yarın ölsem, şu dünyadan silinip gideceğim.
    7 -1 ... muhendis tarihci
  4. 6175.
    kendisini hiçbir hatun sevmediği için, yarın ölse silinip gideceğine sananlar da, hayata dair iç burkan detaylardandır.
    6 -1 ... imlasiz
  5. 6176.
    Bu çağda, bu bollukta, bu teknoloji ile hala açĺıktan ölen insanların olması.
    4 ... bencileyin
  6. 6177.
    Mia malkova ve mesleği.
    4 ... baba kreyzi
  7. 6178.
    en yakınlarına bile rol yapmak zorunda kalmak. kendi duygularını, hissettiklerini tam anlamıyla kimselere söyleyememek. bir süre sonra en yakın arkadaşın kendin oluyorsun ve kendi kendine konuşacağın o sessiz zamanları iple çekiyorsun.
    6 ... melfi
  8. 6179.
    tam buldum derken kaybettim be sözlük. mr nobody den farkım kalmadı.
    1 ... morgandexter2
  9. 6180.
    Sevgiyle şımartılmış, hep en güzel oyunları oynamış, sevgiden başka bir şey görmemiş, kötü hissi hiç tatmamış bir çocukluk geçirememiş olmak. Sanırım bu. Belki travmatik bir çocuklukta geçirmemiş ama diğer türlü de olamamış. Yani hiçbir zaman “keşke yine çocuk olsam” diyememek. Kendi ayaklarının üzerinde durduğun ve kimseye kendini ezdirmediğin yanıyla yetişkinliği masum bir çocukluğa tercih ediyor olmak. Öyle işte.
    2 ... kasinti kelebek