güvendiğiniz insanlardan en az 1 tanesi size yalan söylüyordur.
bu güne kadar hiç aldatılmadım, diyorsanız geçmiş olsun...farkında değilsiniz...
Eş ya da sevgili arıyorsanız bütün iyi insanların kaplmış olduğunu görürsünüz. Kapılmamılş olanlar ya kötü kalpli ya sevdiğinden ayrılmış ve ağır yaralı ya da algınıza yani "size göre" çirkinlerdir.
görsel
unutmayın ki; bir gün sizde öleceksiniz, ona göre yaşayın.
her ne kadar kabullenmek istemesen de ne yazık ki bazı şeyler için çok geç olabiliyor.
Paran varsa adamsın.
Insanlar iğrenç yaratıklar.
Bu dünya insan aklında kurgulanmış bir simulasyondur.bilimsel kanıtı vardır.
Güvendiğiniz insanlardan darbe yedikten sonra kimseye güvenememek ne acı .Hayat bizi tokatlaya tokatlaya gerçekleri gösteriyor .
Midem bulanıyor insanların hayasızlığından, pişkinliğinden, cahil cesaretinden, saygısızlığından, böyle pisliklerin çoğalmasından ve buna çanak tutanlardan.... midem bu la nı yor.

görsel

Edit: https://mobile.twitter.co...tatus/1063087735290912768
Senin mutluluğun, başkasının mutsuzluğu.
hayat dediğimiz;

bir kuşun kanadında, ürkütürsen tutamazsın.
Herkesin sözlükte haldır haldır görsel paylaşırken benim telefonumun desteklememesi. Hayır göremiyorum da

Eşit:zall bize bahmiyir.
Bu da gelir,
Bu da geçer.
Zamanı geri alamayacağımız gerçeği.
Ağrı acının tek kişilik olması.
geçmişe özlem hiç bir zaman bitmez.
Bütün yaşanmışlıkların bir kalemde bitecek olması.
Aldatılmak.
Hepiniz öleceksiniz.
Kimse şişko birine aşık olmaz, tanımak bile istemez. Hep zayıf ve taş gibi insanlar sevilir.
içki içmediğin içki sofrasının hiçbir tadı yoktur.
Bitecek kurduğun düzen. istediğin hayatı yaşamak için verdiğin çabaların, çırpınışların, geçtiğin engellerin, aldığın yaraların hepsinin boşa olduğunu göreceksin.her şey bir anda acımasızca bitecek. Hep daha fazlasını isterken, aslında yavaşca azalıyoruz. Mutluluğun peşinden koşarken, akıp giden zamanı hiçe sayıyoruz. Sona geliyoruz, sonsuzluğa gidicez. Büyük bir karanlık boşluğa. Sadece anıların kalacak. Bir fotoğraftaki gülümsemen belki, yazdığın bir yazın. Bu yüzden anı yaşa. Çünkü her şey bir anda bitecek.
görsel
soluyoruz bir kuşun en çok güneş gören arka kısımdaki tüyleri gibi.
zaman kavramı sadece günübirlik telefon ve kol saatlerine baktıklarımızdan ibaret.
bu bakmalarda sadece anlık işlerimizin bir an önce bitmesini beklemektendir.
yaşıyoruz, geziyor , içiyor , eğleniyoruz ve sadece yaşadığımızı bunlardandır ibaret sanıyoruz.
sonra bir soru soracağız ölmeye yakın.
-ardımda bıraktığın, yaşadığın ve iyi ki yaptım diyerek ne kadar mutluluk duyacağımız önemli.

#solmayan bir gülün yapraklarında mutluluğu yakalamak.