bugün

öncelikle "vajina" diyemiyorum kusura bakmayın.

Tüm düşünceyi, fikri, tartışmayı, yaşanan her olayı "am" üzerinden değerlendirmektir. Bu zihinlerde kadın diye bir şey yoktur "am" vardır. Bir "am" gece saat 2 de dışarıdaysa onun başına gelecek olan her olay onun suçudur. Örneğin tecavüze mi uğradı kesinlikle kendisi suçludur! bir arkadaşının arabasında kaza yapıp hayatını mı kaybetti? kesinlikle "am" suçludur. Çünkü o bir "am"dır. Hayata "am"dan bakanlar için!

Hatta ve hatta bir "am" erkek arkadaşının evine gittiyse ve erkek arkadaşı onu kesip-doğrayıp bir bavulun içine koyduysa, suçlu olan "am"dır. Hayata "am"dan bakıyoruz! yanlış anlamayın! çünkü bizim ülkemizdeki o fetvacılar'da hayata hep "am"dan bakmıştır! "Kadın" diye bir varlık yoktur! asıl var olan, yaşayan, konuşan, nefes alan "am"dır.

Hayata "am"dan bakanlara örnek olarak...

görsel

görsel

görsel

bakın katli hakketmiş bu "am"....

Sonuçta hayata "am"dan bakanlara göre "am"ın katli vaciptir. bazıları "kadın" diyor ya hah işte onun.
--spoiler--
büyük bir çoğunluğun zihniyeti kadını bir takım toplumsal yargılar ve genellemelerle bu am dediğimiz, vücudun işlevsel parçalarından biri olan organa indirgiyor dolayısıyla organlıktan çıkarıp bir kimlik kazandırıyor. amına koyayım denildiğinde kadın amdan ibaret bir hal alıyor. yok artık diyenler için daha açıklayıcı olmakta fayda var. iki erkeğin tartıştığını düşünelim birbirlerine senin amına koyayım/koyarım dediklerinde ne anlıyoruz? sahip olmadıkları organlar için birbirlerini ne diye tehdit ediyorlar ki aptal mı bunlar? hayır efendim aptal değiller bilakis verilen mesajı yerine ulaştırma derdindeler yani senin hayatında var olan amlara koyayım diyorlar birbirlerine, kadınlarından bahsediyorlar. annelerinden, eşlerinden, kardeşlerinden. dillere pelesenk olmuş am anında kadına dönüşüyor ya da kadın ama dönüşüyor.
--spoiler--

(#18983492)
dar bir pencereden bakan kadındır. yani umarım dardır
çüklerinden asılmalıdır. ama öldürülmemelidir. sonra tekrar asılmalıdır bu böyle 99 kere tekrar edildikten sonra tuza basılarak temizlenmelidir.

kokuşmuş düşünceler, kokuşmuş insanlar...

Önemli Başlıklar

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.