bugün

(bkz: banyoda söylemesi hoş olan şarkılar)
bir süre sonra bu da monotonlaşıyor.
Hayat sevince üzer.
okul hayatım bitti ile aynı melodiye sahiptir.
pandemiden önce vapurda müzisyenden dinlemiş olduğum güzel bir şarkı.
melodisi olmaz olmaz deme ile aynıdır.
Hayat sevildiğinden emin olunca guzel arkadaslar. Sevince hele karşılıksızsa rezalet bisey.
banyoda söylemesi zevkli bir şarkı.
okul hayatım bitti'nin orjinali.
hayat sevince güzel, sevince tatlı günler, bir kuşu kelebeği bir taşı sevin yeter!
Gercekten oyledir. Ben mesela birini cok sevmeye basladigimdan itibaren gunlerim cok guzel geciyor. Sevmek cok guzel bir sey hele karsilik bulursa offf offf.
"bir kuşu kelebeği, bir taşı sevin yeter!" bölümündeki "taş" erol mu? Tamam tamam... Ahh... Vurmayın lan!
Hayat sevince güzel olsaydı ne leyla ne şirin ne ferhat ölürdü. Hayat ölünce güzel. Şaka şaka...
hayat sevince güzel
sevince tatlı günler
bir kuşu kelebeği
bir taşı sevin yeter

sevince kalbimizde
ümitler çiçeklenir
kötülükler kaybolur
karanlığa gizlenir

çok sevmeli herkesi
sevgi ömrün neşesi
dünyada en güzel şey
kalpte insan sevgisi

sevelim, sevelim, sevelim, sevelim....

kaderimiz aşk olsun
neşe dolsum ömrümüz
eğlenelim gülelim
mutlu geçsin ömrümüz

aşk dolu şarkılarla
kederleri silelim
yaşayan her varlığa
sevmeyi öğretelim

hayat sevince güzel
sevince tatlı günler
bir kuşu kelebeği
bir taşı sevin yeter

sevince kalbimizde
ümitler çiçeklenir
kötülükler kaybolur
karanlığa gizlenir
karanlığa gizlenir
karanlığa gizlenir

kızma başım kel diye
göbeğine üzülme
fakirlik ayıp değil
yeter ki sevmeyi bil

güzelim kurum satma
çirkinim bahta küsme
bunlar hiç mühim değil
yeter ki sevmeyi bil

sen uzunsun o kısa
sen fakirsin o zengin
bu da pek mühim değil
yeter ki sevmeyi bil

7 seceresi çok
cebinde metelik yok
aldırma mühim değil
yeter ki sevmeyi bil
hayyat sevince güzel, sevince tatlı günler.
bir kuşu, kelebeği, bir taşı sevin yeter! heyy.
hayat bize ne zaman güzel olacak allahım sen büyüksün amin.
(bkz: la la land).
setinde kavga çıkmış dizi.

--spoiler--

“Hayat Sevince Güzel” dizisinin setinde kavga çıktı.
Fox TV'de yayınlanan “Hayat Sevince Güzel” dizisinin setinde ipler gerildi. iddiaya göre, Hakan Meriçliler ile onun sete sürekli gecikmesine tepki gösteren Ali Erkazan arasında büyük bir kavga yaşandı. Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Lemi Filozof, Onur Özaydın ve Hakan Meriçliler'in rol aldığı “Hayat Sevince Güzel”in seti karıştı.
Magazin kulislerinde konuşulanlara göre, son dönemde Meriçliler'in sık sık sete gecikmesi ve çekimlerin bu yüzden aksaması, Erkazan'ı öfkelendirdi. Uzun zamandır gergin olan ipler, Meriçliler'in son rötarında koptu. Pek çok oyuncu sitemini dile getirirken, en sert tepki Erkazan'dan geldi. Onun çıkışıyla birlikte iki oyuncu arasında tartışma başladı. Kısa sürede kavgaya dönen olayın sonunda Erkazan seti terk etti. ikili arasındaki buzların nasıl eriyeceği, bu gerilimin diziye nasıl yansıyacağı merak konusu.
--spoiler--
35 yaşında gösteren bir hatunun, 20'li yaşların başında ve ortasında olan iki kişinin arzuladığı bir kadın haline getirilmesi dışında kaydadeğer bir falsosu yoktu. diğer büyük kanallardaki dizilerden daha iyi bir diziydi. neyse sağlık olsun.
başrol deki kız 40 yaşında gibi. galiba öyle.
klasik bir fox tv dizisi. beyin yakmalık. evet.
başıma bir şey gelmeyecekse seviyorum ben bu diziyi. (bkz: algı eke) sevimliliğinin yanı sıra bence oyunculuğunu geliştirmeye başladı izletiyor kendini. (bkz: ekin mert daymaz) ciddi bir fiziki üstünlüğe sahip. oyunculuğun başında zaten kendisi de bunu söylüyor. kendisini geliştirmesini ve daha iyi projelerde görmeyi umut ediyoruz. (bkz: uğur çavuşoğlu) için bir şey söylemek zaten benim haddime düşmez.

tanım: eğlenceli bir yaz dizisi.
klasik bir fox tv dizisidir. yarım saat maruz kaldım kafam yandı kim kime yazıyor belli değil amk. evet.
arkaplanından müzik eksik olmayan dizi.
Vikipedi-Alıntı Hayat Sevince Güzel, Hamdi Değirmencioğlu'nun senaryosunu yazdığı, Temel Gürsu'nun yönettiği 1971 yapımı Türk filmidir. Fillmin yapımcıları Ertem Eğilmez ve Nahit Ataman'dır. Filmin başrol oyuncusu Zeynep Değirmencioğlu'dur.
güncel Önemli Başlıklar