bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  doğduğun günden bu yana insanlığa faydalı ne yaptın diye soracaklar ölür ken, allah için ne yaptın, ailen için ne yaptın, şunun için, bunun için, ne yaptın diyecekler.

  uludag sözlüğe yazar olduğunu mu yoksa cuma namazlarını hiç kaçırmadığını, her gördüğün dilenciye para verdiğini, sayılsal loto dan çıkan parayı bir ömür yediğini, iki çocuğun olduğunu, özel okullarda okuttuğunu, insanlara saygılı olduğunu, 7 sefer yanlışlıkla cezaevine girdiğini, hukuk fakültesi okuduğunu, birini çok sevdiğini, trafik kazasında birini öldürdüğünü, ahmet kaya dinlediğini, tiesto sevdiğini, uyuşturucu kullandığını, şato gibi bir evde oturduğunu, adına bir orman olduğunu, yeşil pasaport a sahip olduğunu, çok arkadaşın olduğunu ama hiç dostun olmadığını, yetiştirme yurdunda büyüdüğünü, kel olduğunu, beşiktaşlı olduğunu, alem in sana senin alem e hasta olduğunu, zaten biliyorlar.

  bana bilmediğim bir şey söyle.?
  -1 ... cehennem tanrisi
 2. 2.
  belli bir yaştan sonra borçlarla alacakları şöyle önünüze koyup, yazdığınızda hep bir tarafın fazla vermesiyle sonuçlanacak durumudur. bir türlü denkleşmez. ya borçlusunuzdur hayata karşı ya da fazlasıyla alacaklısınızdır hayattan.
  ... steril mikrop
 3. 3.
  kayıtlarının hiç bir yerde sabit durmayacağı kompleks -kızma birader-ler bütünü.
  1 ... fayaka