bugün

bir kaç şey isteyen aşık olma durumudur.

öncelikle koca bir yürek ister bu eylem. ardından koca bir göt. öyle geri çekilme hemen. adamın götünü keser, kerhane pezevengleri. orospunun namusu götündedir kavramı bu godoşlardan çıkmadır. bu yavşaklar, analarını bile satarlar. tanrı'nın tek adaletsizliği ise bu pezevenkleri hala yaşatıyor olmasıdır.
aşık ettiği genç kızı babasından büyük gavatların altında inletirken bu yavşaklar, canları acımaz. ruhları hırpalanmaz. sadece bahane üretirler.

dedim ya ilk başta, yürek ister bu durum. bir ömür boyunca, evlendiğin, yatağını paylaştığın kişinin sahte orgazmlar yaşadığını bilip, seninle birlikteyken gerçek bir orgazm yaşayıp yaşamadığından emin olamamanın buruk acısını içte hissetmeyi göze almaktır biraz da.
karanlık sokaklarda parlarken kelebekler, sustalılar, delikanlılığın kitabının ilk şartının kösele ayakkabılar, uzun pardösüler, elde tespihlerle gezmekten değil bir orospuya, hayat kadınına aşık olmaktan geçtiğini kabul etmektir.

göze almaktır her şeyi. geçmişle yüzleşmeyi. geleceği yürekte yumuşatıp yaşamayı. bir ömür, o kadının mutlu olması için kendi mutluluğundan vazgeçebilmeyi göze almaktır.

kim yapabilir peki bunu? hangi delikanlı? hangi yiğit? hangi ana kuzusu, genelevde, pezevengin yanına oturup da "ben gülsüm'e aşık oldum" diyebilir. kim? gösterin bana.

insan olmayı başaramadım ben. denedim. ama olmadı. peki ya sen? insan olmayı denedin mi hiç? bir kereliğine?

"..."
Hümanist olmayı gerektirir.
en büyük sevaplardan olup gerçekten de kocaman bir yürek gerektirir. Hayat kadınıyla evlenip de onu bu sefaletten kurtaran insanın allah katında cenneti garantilediğini düşünüyorum. Ancak, sadece nikahlamak yeterli değildir. Ona geçmiş hayatını unutması için imkan tanımak, hiçbir surette geçmişini yüzüne vurmamak en hassas kriterlerdendir.

Keşke erkeklerin çüklerini kontrol altına alabilseydik de hayat kadını diye bir müessese varolmasaydı.

Derin bir mevzu, o yüzden burada keselim.
aşk böyle birşeydir.
BENi KATEGORiZE ETME
BENLE OYNAMA
YAFTAYI YAPIŞTIRIP
BANA iSiM KOYMA.
(#2472896)
kolpadan yaşayanların asla anlayamayacağı şey..
pezevenkliğe giden yolda atılan ilk adım.
hayatının kadınını bulmaktır.
pozitif düşünülerek, daha iç açıcı versiyonu için (bkz: hayatının kadınıyla evlenmek)
(bkz: hayat kadınının bekaretini bozmak) *
paylaşmayı bilmektir. paylaşarak gelinilmiş bir sevgidir. artık paylaştıklarınızı siz toplayamazsınız ama siz yaratırsınız. ayrıca şüphe duyma olgusu da tuzu biberidir.

(bkz: yazık lan adama)
ideal kadının %33.3'ünü bulmaktır. %66.6'lık kısmı tamamlamak için birer adet sokakta hanımefendi ve mutfakta aşçı bulmak kalır.

please wait loading...
birşeyleri sindirebilmeyi gerektirir.
yasamayan bilmez. Sevgi olsun, pişmanlık olsun, tövbe olsun yürekte, o Zaman iyileşiyor insan. Ve asla geçmişe donmuyor.