1. 1.
    ekşi'de dolaşırken farkettim, herhalde kendince tanrısal(!) bir ceza veriyor kadına. bu günahı(!) işleyerek hayatını idame ettirdiğinden ötürü. insanların bir kısmı gerçekten zihinsel özürlü.

https://www.youtube.com/watch?v=UufyK5-dszc+

edit: eksileyecek ne buldunuz, bilmiyorum. eğer eksilemek sizin için tanrısal(!) bir cezaysa, eksilenmek benim için şereftir.
    29 -21 ... wordsimit
  2. 2.
    Sen kimsin de yanlış yolda gördüğün birini cezalandırma hakkını kendinde buluyorsun? Allahın hanzosu. Ölümüne vuruyor kadına bir de. Sinirim bozuldu.
    32 -11 ... yasak merve
  3. 3.
    kamera ayarlıyor, kadını çağırıyor, pazarlık ediyor, içeri alıyor, sonrasında saldırıyor, kapıyı kapattıktan sonra da gülüyor.

bu hanzo bundan sonraki kadını alıp iş görmüştür ama bu sefer kameraya almamıştır. ilkinde kendince kahramanı oynar, ikincisinde kendisi olur.
    32 -4 ... serdarsl06
  4. 4.
    bu adamın kızı kesin motor olmuştur, kucaktan kucağa hoplatıyorlardır. böyle tiplerin genelde öyle oluyor.
    14 -5 ... hastavilla
  5. 5.
    adamın yaptığını taktir etmek lazım.

adam evli olabilir evinde onu ailesi bekliyor olabilir ve kıçı kırık bidon götlü orospu çocuğuna kendince haddini bildirmiş iyide yapmış içimin yağları eridi orda olsam bir tanede ben vururdum amk.
    14 -33 ... kisma
  6. 6.
    Kadın hayat kadını falan değil öyle davranan bir hırsız şuraya çek diye tarif ettiği yerde büyük ihtimalle adamları pusu kuruyor adamı soyup Kaçacaklardı. Adamda büyük ihtimalle daha önce böyle soyuldu öfkesi o yüzden yoksa seks varken niye dövsün kadını.
    8 -13 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 7.
    Umarim yakin zamanda felegin sillesini yer, tir soforlugunu birakip travesti olmak zorunda kalir.

Akabinde ise bu kadina reva gordugu muameleye maruz kalir. Hatta daha fazlasina.
    10 -3 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  8. 8.
    Aynı kemerle mesai arkadaşlarına da saldırmıştır herhalde. Ortada ahlaksızlık varsa iki taraflı bir durum malum. Ama o kadar adam olamamıştır. Gücünün yettiğine adam bunlar.
    3 ... ngark
  9. 9.
    Adamın zaten gülüşünden ruh hastası ve psikopat olduğu anlaşılıyor.

Çünkü bedenini pazarlayan o aşağılık leş kadına saldırmasının başka bir izahı yok. iğrenç bir insanla karşı karşıya isen ondan uzak durursun, onu dışlarsın tamam ama saldırmak da neyin nesi.

Bu adam kızınca daha da kötü şeyler yapabilme potansiyeli taşıyor bence.
    7 -11 ... insectoidzz
  10. 10.
    Ne simdi o kadina vurunca adam mi oldu bu gavat o kadin degil sen orospusun serefsiz.
    Kendini tanri yerine koyan göt.
    8 -1 ... karton toplayan cocuk