1. 11.
    hayat eve sığar ücretsiz izin, işten çıkarma vicdana sığmaz. açken sen sen değilsin patlat bir şarkı koy bir çay içiyoruz yine. aylak bakkal motto tartar. kendi ohalinizi ilan edebilirsiniz.

milletle dalga geçiyorlar bence. dışarıda virüs tehlikesi evde açlık tehlikesi.
    8 ... minmimeranim
  2. 12.
    italyanlar bundan evde duramıyor sanırım. Orda evler minicik. Türkiye’de geniş geniş evler. Tamam sığdık eve hadi gel çıkar.
    (bkz: fıkra)
    Bir de mahalle yanarken saç tarayanlar var.
    Havuzlu villadan bu hashgati paylaş yavrum!
    3 ... ediee
  3. 13.
    Afedersiniz de, yarrak sığar.

Olm zaten normal şartlarda zar zor geçiriyoruz, şimdi eve tıkılı kaldık, harcamalar daha da arttı.

Sıkıntıdan kendimizi abur cubura verdik, sigaraya verdik. Hep cepten gidiyor.
    3 ... dipnotundibindekinot
  4. 14.
    Evet sığar. Evde yardımcılar olsa masam hazırlansa, hesabımda hatrı sayılır rakamlar olsa, oturduğum yerden şunu istiyorum bunu istiyorum desem. Gerçekten sığar.
    2 ... moonstory88
  5. 15.
    Kim buluyor lan bu sikim sonik lafları.
    1 ... fosilcan
  6. 16.
    Normalde bu slogana inanmıyordum ama 2000 metrekarelik evleriyle fahriye-burak çiftinin çağrısından sonra ikna oldum. Küfür etmiyim etmiyim diyorum, insanı illa çileden çıkartıyorlar. Ulan sizin şuana kadar kazandıklarınızla bir eve değil bir adaya sığar deseniz daha inandırıcı olurdu. 140metrekarelik evde yaşıyoruz, hadi onu geçtim benim bunlarla gelirim bir mi? Ben hep çalışmak zorundayım. Onlar şu ana kadar kazandıklarıyla 7 sülalesini beslerler. Sktirip gidin çakma duyarınızı ötede yaşayın.
    5 ... sorunluadam
  7. 17.
    valla ite kaka sigdiriyoruz. 10 gündür evdeyim sadece hayattayim diyebilirim. yasamak bu degil.
    karantina öncesi her gün yaptigim basit, siradan seylerin bile kiymetini anladim.
    hayat yasarken cok berbat ama geriye dönüp bakinca her sey ne kadar da güzel geliyor.
    1 -1 ... kedicorn
  8. 18.
    sizin hayatlarınız eminim her yere sığar ama çalışmak zorunda olan insan eve köye sığmaz, çünkü borç yakasını bırakmaz. unutmayınız sevgili devlet büyüklerimiz.
    2 -1 ... mineglow
  9. 19.
    hayat eve sığar
    3 ... mavi huydur bizde
  10. 20.
    Simdi ev var evcik var, kiminin bogazda iskeleli evi var kiminin tek goz evi var. Kiminin de 1150 odali evcigi var.
    ... alexdeberk