bugün

Benim o. Çocuk yaştayım ulan tansiyon ilacı kullanmak nedir.
ilaç kullanmanın artık çok geç olduğu vakalara maruz kalanların bu konuda diyebilecekleri bir şey olur mu diye düşündürtür.
9 yıldır gözlük takıyorum.

kim bilebilirdi ki 9 yaşında yeni bir uzuv kazanacağımı.

edit: olum manyak mısınız bunu neden eksilediniz? hangi tarafı size ters geldi aq
Malesefki bende bu kervandayım ilaç denir mi bilmem ama küçükken doktorum çok sert bir şekilde uyarmıştı. O hep yanında bulunacak asla yanından ayırmamalısın diye o gün bu gündür çantamdan ayırmam.
hayat boyu her sabah gözüne lens sokup gece kazımak zorunda kalmaktan beter değil.
iLAÇLARA RAĞMEN YAŞAMAK DURUMUDUR..
zor bir durum insan zombi salgını fantezisi kuramaz böyle bir durumu varsa açık ve net.
Şöyle bir şey içsen olmuyor içmesen hiç olmuyor.
BAZI HASTALIKLARIN BESLENME ŞEKLi DEĞiŞTiRiLDiĞi ZAMAN ( DiYET iLE ) iYiLEŞTiRiLDiĞi BiLiNDiĞi HALDE, iLAÇ KARTELLERiNiN VE BUNLARIN iŞBiRLiKÇiSi, CEPLERiNi BU KARTELLER SAYESiNDE DOLDURAN BAZI DOKTORLARIN iNSANLARI BiLE BiLE iLAÇLARA MAHKUM ETMESi OLAYIDIR.
BiR OKSiMORON CÜMLE ÖRNEĞi; YAV BiRADER BU iLAÇ HASTALIĞIMA ÇOK iYi GELDi, 30 SENEDiR KULLANIYORUM.
NOT DiABET iLAÇLARINI ÜRETEN EN ÜNLÜ FiRMALARDAN BiRi, ŞEKERLEME ÜRETEN NESTLE. BUYUR BURADAN YAK.
(bkz: Epilepsi) sağ olsun, yaşattığı durumdur .

Tıppın ilerlemesinden mütevellit umudu kesmemek gerekir yine de. Gerçi sağlık bir sektör, hastalar müşteri olarak görüldüğü müddetçe bu kısır döngü de kirilmayacaktir ya neyse.
(bkz: hiv pozitif).
güncel Önemli Başlıklar