bugün

bu gece hayat bilgisini anarak diziyi onurlandırmış nesildir. evet.
standart bir gani müjde dizisini izlemiş nesildir. adeta bir oyuncu okulu olan bu dizi dönemin en çok izlenen dizisi ve karakterlerini barındırmış tekrar bölümleri dahi yıllar sonra tat vermiştir.
yayınlandığı dönemde ilk evliliğimi yapmış, o dersi en az 50 kere yaşamış biriydim. diziydi işte...
Neresi efsane anlamadığım nesildir. iki dakika oku. eksileme hemen. nedense herkes bir efsane oldu. tıpkı 1990'dan sonra herkesin mal olduğunu söylenmesi gibi. ne yani 2000'li kardeşlerimiz efsane değil mi? şaka maka artık bitsin bu saçma sapan efsane nesil muhabbeti, efsane dediğin devrimcidir. Efendim bir eistein'dir bir yavuz sultan selim'dir, napolyon'dur, bu kelimenin cılkını çıkarmayın.
Benimde dahil olduğum jenerasyon. O dönem her sınıfın mutlaka ortegası pikaçusu kopili vardı. Ben sınıfın ortegasıydım mesela. Ahaa ahaa ahaa.
Afet hoca geliyor. evet.
Su an 30 lu yaslarindadir.
içinde bulunduğum nesil. Bu matematik bizi kandırıyor hocam diye dolanırdık etrafta. Ortegaya aşıktım ama kopili de çok severdim.
19 yaşındayım ama müptelasıydım .
Üniversite sınavı sonuçlarına baktıkları bi bölüm vardı. Kimi kazanamamıştı. Bu bende çok büyük travma olmuştu. Sonuç, yazarın kendisi de 1 sene mezuna kaldı.
içinde bulunduğum nesildir. Keramettin'in istanbul hukuğu kazanması baya saçmaydı bu arada.