bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    hayattan yenilen kaziklar sonrasi soylenen sozdur.
    ... mucrim
  2. 2.
    yitirmiş olduğumuz güzel şeyler ve kaçırdığımız şanslar üzerine söylenebilecek en muhtemel sözdür.
    aslında tam da bu sırada hayata suç atılır. çocukken düştüğümüzde en yakınımızda kim varsa o beni düşürdü diye ağladıysak şimdilerde de düştükten sonra hayata suç atarız.
    hayat bizim için yenilmesi gereken bir rakip gibidir.
    oysa ki bilgisayara karşı oynadığımız oyun gibidir.
    çoktan yenilmiş, çoktan game over yazısı belirmiştir ekranlarda.
    bazen mi, sorusu bu talihsiz ve umutsuz insanın söyleyebileceği en son sözdür.
    daha sonra kavga etmeye başlar hayatla.
    hayat seninle dalga geçiyorum ben. sen ise bunu bilmeden benimle oynayıp gülüyorsun.
    ... suzan avci
  3. 3.
    5 senelik bir arkadaş tanışması ile başlayan ama bu 5 senede en fazla 10 15 kere sohbet edilip geçen yıllar içersinde sohbet edilmemesi.ardindan benim 2016 yilinin kasim ayın da tekrardan yazip ve buna yoğun ilgi gösterip uzak şehirler de olmamıza rağmen zorluklari bile göze almama rağmen. O istanbula abisinin yanina gelip benim de heves edip ailemin yanına (istanbul) gidişim sorgu sual yapıp cadde bostan sıla konserindeyim dedigin de birden orayi basıp karşısına ciktim. Donuk bakışlar şaşırmış tavırlar.Ve bende ki heyecan. Ertesi gün yeniden buluştuk. 1 ay sonrasin da sevgili olduk. Ya işin kısası 5 aylik bir sevgi gösterisin de bulunduk.ve bir daha yan yana gelip iki çay bile icemeyecegimiz duruma geldik. Kısacası HAYAT ÇOK ACIMASIZ. Derin detaylara girsem çıkamazdik.
    -1 ... milecrewa