bugün

doğru önermedir,bütün zorluklar işte o zaman başlar. etrafınızda iş bul iş bul,evlen evlen diyen teyzeler amcalar olacaktır,saçlarınız fark etmeseniz bile ağarmaya başlayacaktır,sorumluluklarınız çoğalacaktır of of bir sürü dert bir sürü sıkıntı.
otuzuna gelince de içinize oturur.
desene hiç yaşamamışız o zaman daha.
Hiç başlamayan hayatım çoktan eskimişti bile.
Hayat her yaşta zor.
Ne zaman başlar bilmiyorum ama çok sevdiğin annen baban yada kardeşini falan kaybettiğin gün bitiyor. Benim için 24,5 diyebiliriz ölüm yaşıma mesela.
Ailenin tek erkeğiysen baba öldükten sonra başlar hayat
Yaş farketmez , hayattaysa baban başın sıkışır maddi olur manevi olur arkanda baban olur ama öbür türlü kimsen yok tek başınasın .
25 yaşından sonra artık gelecek kaygısının başlaması ve kişiliğin tam oturması ile insan yapmak istedikleri konusunda daha net olur ve bunlar için çabalamaya başlar. tabi bu durum kendisiyle beraber belli bir bunalımı da beraber getirir ama kişi artık yaşamda aktif bir oyuncu olarak ortaya çıkar.
yalan dolan mk. inanmayın böyle şeylere 16-24 yaş arası en rahat yıllar bak cidden ama bakma biz salak gibi asosyal geçirdik şimdi yaş olmuş 23. asosyalliği biraz atmışız, özgüven kazanmışız ama bu seferde sosyal hayata zaman kalmıyor. 12 saat mesai yapıyorum aq. bazen 14-15 saati bile buluyor. tamam cebe para giriyor ama iletişim kurabileceğin karşı cins yok aq. işten eve gelince de yorgun oluyorsun zaten kendini direk yatak da buluyorsun. ha kademe atladıkça mesai saatleri düşer, maaş artar. iletişim ağın gelişir ama o da 35-40 lar da falan zira bu ülkede aşırı kadrolaşma mevcut yaşlılar ben tecrübeliyim diye bik bik dolanıp oturduğu yerden maaş alırken gençlerin önü falan açılmaz 10 yıl it gibi birilerinin altında çalışacaksın da bir yerlere gelesin. kaymağını yiyebilesin.
hayat askerden sonra başlar.
Öyleymiş ve başlayacak.
siz hayatı zorluklardan ibaret olarak görüyorsunuz sanırım. ben ise tam tersi güzel geçen zamanların toplamı olarak görüyorum. dolayısıyla çocukluk zamanları da hayatın gayet önemli bir parçasıdır.
fragmanı gördük ama esas film için bir senemiz var...
Çok birşey değişmiyor, yine de siz bilirsiniz.
ne kadar sonra peki?
Yaşın pek önemi yoktur, sırtına aldığın ilk sorumluluk yükü ile başlar.
Başlamasın mümkünse o zaman. Ya da başlamasaydı keşke demem lazım pardon. Bu hesaba göre ben 9 yaşındayım.
Hayat öldüğünde başlar.
yarın artık bugündür. Attila ilhan (1987 trt 1 dizisi, necla nazır, efe aydan)
sadece kendi hayatımın kanıtlayabileceği güçlü iddia. inanın bana 35 yaşına gelip romantiz, cinsellik konusunda istediği içine sinmeyi yakalayamamış, üniversite hayalleri devam eden, diğer bazı hayallerinden uzak kalmış insanlar da var. bu yüzden bu yaş farkını insanları bitik ilan etmek için bahane kabul edenler hatalıdır.
şahsen hala 19-29 yaş arası kadınlarla flört edip yatmak için fırsat kolluyorum ve 35 yaş üstü kadınlar ilgimi çekmiyor. üniversite de okuyabilirim, yurt dışına da gidebilirim. lütfen belli yaşını geçtikten sonra insanları kenara atmayın, belki 19-29 yaş arasındaki bir erkekten daha iyi aşk yaşayabilir, daha iyi sevişebilir, hayallerini gerçekleştirmeye tutkulu olabilir.
bu yüzden, evet, güçlü bir iddiadır. yeter ki bir şans verin, pişman olmayacaksınız.
hayat kendi ayakların üzerinde hangi yaşta duruyosan o yaşta başlar.
Kim bu tespiti sicmissa koca bir siktir cekiyorum.
Hayat, evebeynini kendi ellerinle topraga verdikten sonra basliyor.
güncel Önemli Başlıklar