1. 1.
    bir şeyma subaşı beyanı.

--spoiler--

"Çok yorum yapacaklar biliyorum. Hayat şartları, bulunduğumuz durum, yeni jenerasyon, sosyal medya, bu hayat; namaz kılamıyor oldum. Allah inşallah nasip eder tekrar. Her sabah teşekkür ederim Allah'ım diyen bir insanım."

--spoiler--

https://www.uludagsozluk....B1lam%C4%B1yorum-1945965/

https://www.haberler.com/...sorusuna-12702787-haberi/
    5 -2 ... ayetullah humeyni
  2. 2.
    (bkz: durumumuz yoktu kılamadık)
    8 -1 ... ismini vermek istemeyen birisi
  3. 3.
    Karısını da yanlışlıkla aldattiniz galiba

hayat şartlarından dolayı namaz kılamıyorum
    8 ... manganapolii
  4. 4.
    sevgilisi ile yatak pozları vermekten ve acundan tırtıkladığı paraları saymaktan vakit bulamıyordur. ulan şu ülkede dini kullanmayan insan sayısı bir avuç ya kaldı ya kalmadı.
    12 -2 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    Her b.ku yemeye imkanınız var ama namaz kılamıyormusunuz. O zaman buyurun sizi içeri alalım.
    Ahiret gününde alınlarından sürüklenerek cehennemin ağzına getirilen insanlara azap melekleri sorar sizi cehenneme sürükleyen şey nedir diye.
    Onlar da - biz namaz ehli değildik derler.
    Kuranı Kerim de böyle anlatılıyor. Tabi bu dünyada herkes inanç özgürlüğüne sahiptir. isteyen müslümanlar gibi musalli ve musavmi olur Allah a kul olur, bazıları da istediği kafirliği yapar. Mezara kadar.
    3 -1 ... ulusoy25
  6. 6.
    Hayır bir insan neden namaz kılamadığını ifade etme ihtiyacı hisseder ki? bizene aq. şu ülkede, dini kullanmayan insan kaldı mı acaba? yazık aq kimlere kalmış namaz. bir arada eski bir manken bozuntusu k*şar vardı, iki lafından biri namazdı ekranlarda, sahi noldu o kişiye? midemiz bulanıyor artık bu aq ülkesindeki ikiyüzlü y*vşak insanlardan bi bitin aq!
    4 ... a s i n
  7. 7.
    Bu sefer ağlattı.
    2 ... ayetullah humeyni
  8. 8.
    Lan zaten kılsan seferi sayılırsın hep iki rekat kılsan yeter.
    10 ... kusursuz bir kusurum
  9. 9.
    hayat şartlarından dolayı namaz kılamıyorum
    ayip etmis.
    3 ... hipotalamusumkayip
  10. 10.
    belki yarın birgün parasız kalırım, şimdiden saraya yanlıyim diyor herhal. yarın başını örtüp, somali de çocuklarla poz verir bu. aha buraya yazıyorum.
    6 ... nadia nadia