1. 1.
    varmış lan böyle bir kafa valla bak.
    Olm süper lan. Aldatacaksın tabii. Yok yok ayrılamazsın. Ayrılmadan önce boynuzu takman lazım önce. Çünkü seni hak etmediği için aldatılmayı hak etti. Kafa rahat. Vicdan mı? Ha sadakat mi dediniz? Karakter, doğruluk filan? Kullanmıyorum şekerim gaz yapıyor. Gibi gibi.

Bir intikam yöntemi olarak da vicdani mastürbasyon olarak da beş para etmeyen eylem. Tabii fikirler subjektiftir rerere rörörö falan filan di mi? Yoo buz gibi gerçekler bunlar evet.
    11 -4 ... yazar x
  2. 2.
    ne olursa olsun yapılmaması gerekendir. kim olursa olsun bunu yaşatmaya hakkınız yok.
    2 ... ulu manitu
  3. 3.
    Hak etmeyenin yanında ne işin var ki AMK salağı demezler mi adama,
    işin aldatma kısmına hiç girmiyorum,
    Seni hak etmeyen birinin dibinden ayrılmıyorsan demek ki sen anca onu Hak ediyorsun.
    8 ... profesyonel intihar bombacisi
  4. 4.
    Karaktersiz, şerefsiz insanlar aldatır. Aldatan insanın içinde o*puluk vardır, erkek kız farketmez. seni hak etmediğini düşündüğün biri varsa ayrılırsın onu aldatamazsın.
    4 ... kafir cin
  5. 5.
    "Seni haketmeyen" tabiriyle ifade edilen şey belirsiz subjektif muğlak ve oynak bir ifade olsa da, kastedilen mânâ aldatma eylemi ile aynı cümle içerisinde geçiyor ve takip edilen kelimeyle örtülü ve üstü kapalı olarak buna atıf yapılıyorsa, üstelik de verilen mesaj yapılan eyleme eşdeğer mukabil ve misli bir çirkefliği kastediyorsa o halde bu ikisinin birbirinden farkı ne? Yada şöyle diyelim: "tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş". Geçiniz efendim. Yok birbirinden farkı. Aynı bokun laciverti. Al birini vur ötekine. Laf kalabalığı.
    3 ... gazeloglu
  6. 6.
    Haketmiyorsa hayatında tutma. Bu kadar basit.
    ... huzursuz adam
  7. 7.
    Seni haketmiyordur ama sen onun sağladığı imkanları hak ediyorsundur canım benim.

Gidip bir vajinaya girmek, bir penisi içine almak değil asıl mesele. insanlara mutlu hissettikleri anlar için kızamayız. Ama karşısındakini Aptal yerine koyması affedilemez.

Erkekse genelde kadın hizmeti konforunu, kadınsa erkeğin maddi konforunu kaybetmemek için yaptığı şeyler bunlar.

Duygusal tarafına girmiyorum. Aldatan insan sevmiyordur. Net!

Kendisini sevmediğin insanın imkanlarını sömürüp, kendine mutluluk alanı yaratmaktır aldatmak.

iğrenç olan budur.
    6 -5 ... kanatlari var ruhunda
  8. 8.
    karaktersizliktir. erkek içinde kadın içinde orospuluk yada başka bir durumla açıklanamaz. insansan bunu yapmazsın. seni haketmeyeni kendi mutlu hayatınla pişman ettireceksin. seni gördüğü her an ne kaybettiğini düşünüp durucak.
    ... asosyal sosyolog
  9. 9.
    Aldatan daima haksızdır. Sebebi ne olursa olsun, aldatan kişinin yanlışını örtmez ve yumuşatmaz. Ayrıl o zaman.
    ... paralel evrenden dusen insan
  10. 10.
    Aldatmak, karsi tarafa yapilan bir kötüluk degil, kisinin kendisine yaptigi saygisizliktir. Kendine ileride yasayabilecegi ozguvensizligi aşılar.
    ... ferrasini boyatan bilge