1. 1.
  hayatında orgazm denen nimetten faydalanmamış insandır. halbüse ne güzeldir orgazm olmak. hem zihinsel hemde fiziksel bir rahatlama, boşalma, deşarj, küresel ısınma.. canım çekti.. çarşı orgazma karşı.. kısfmet..

  tanımıyorum değil bu tip insanları. adam hiç orgazm olmamış. dahası kuku bile görmemiş, hatta kokusunu bile bilmiyor. ne yazık diyorum içimden, onun namına ben üzülüyorum. hiç olur mu lan orgazm olmadan, zaman geçer mi? ömür biter mi? bu nimetten faydalanmıyorsun ya; cennetliksin.

  yol olurum taş olurum
  yolunda yoldaş olurum
  istersen orgazm olurum
  merak etme senn..

  (bkz: afyonu patlamadan entry girmek)
  2 -4 ... vurursa gol olur
 2. 2.
  insan değil bebektir.
  1 ... prisoner
 3. 3.
  derdi bize düşmüş insandır. öpen insandır bi' de. o derece.
  ... yavuzum
 4. 4.
  ergenliğe adım atmamış insandır
  ... zigana34
 5. 5.
  türkiyedeki insanların büyük çoğunluğu.
  yine bu çoğunluğun büyük bir kısmını kadınlar oluşturmakta.
  çünkü daha dünyaya gelir gelmez cinsellik tüü kaka koru kendini!! kendinden önce bacağının arasındakini koru!! başına gelebilecek en kötü şey onu kaybetmek daha kötüsü yok! düzgün otur düzgün kalk açma öyle bacaklarını. oğlan çocukları sersin takım taklavat yayılsın ama sen kızsın. sen düzgün otur.
  büyürsün, kısa etek giyme eve geç saatte gelme erkeklerle çok yakın olma erkeklere güvenme onlar sana zarar verir pipisiyle. unutma başına gelebilecek en korkunç şey bu. daha kötüsü yok.
  sonra nolur? vajinusmus. kadınların yarısı şu ülkede vajinusmus hep baskıdan. bırak orgazm olmayı sağlıklı bir cinsel hayat bile yaşayamıyor.
  biraz daha sağlıklı olanlar da hep korkutulmuş olmaktan asla rahatlayamıyor. bir kadının orgazm olabilmesi için beyninde korku merkezi olan amigdalanın kapanması ve rahatlaması gerek. karşısındaki erkeğe güvenmesi gerek. ama bu mümkün olmuyo çoğu kadın için.
  ülkede erkeklerin cinselliğe bakışı bu oldukça olmayacakta.
  2 ... caramel bunny