1. 1.
    iş, okul, askerlik vb. sebepler ile tanışılan ve arkadaş olunan insanlarla kendini en başta bir araya getiren sebep (okulun bitmesi işten çıkmak gibi) ortadan kalkınca ilişkisini kesen insandır. Ailesi dışındaki herkes gelip geçicidir onun için.
    12 ... sodomlu
  2. 2.
    Başlığın adına beni koysaymışınız çünkü bu baya ben.
    8 -1 ... nihilistefan
  3. 3.
    çünkü eninde sonunda yalnız kalmaya mecburuz.
    ... benibendenalayen
  4. 4.
    Gün geçtikçe sahtelik kazanan insanlık ilişkilerinden bıkmış,kendince huzurlu bir hayat yaşayan ve dış (kanser) dünyayla bağlantısını kesmiştir.Kafası rahattır.
    1 ... 10sinif tarih soru bankasi
  5. 5.
    Herkes gider
    Her şey unutulur

Diyen insandır.

Haram olsundur, yılları olmuştur ziyan.
    2 -1 ... nammu
  6. 6.
    bu devirde herkes birbirini bir şekilde sikmeye yer aradığından bence en doğrusunu yapan insandır. yıllar sonra çıkıp ''yav yılların hatrı var'' deyip borç istemek, iş yaptırmak, evinizde uzun süre kalmak gibi faaliyetlerle sikmeye çalışmasını önler.
    2 ... 7777777
  7. 7.
    mantıklı olsa bile yalnız bir insandır ama kalıcılık sadece arkadaşla olmuyor. insanın eşi, akrabası, çocukları da gayet arkadaşı olabilirler.
    ... nihilistic cat
  8. 8.
    Benim olmadı.
    ... yasar ustaa
  9. 9.
    körler sağırlar birbirini ağırlar.
    hepiniz antisosyalsiniz.
    -1 ... fanfan la tulipe
  10. 10.
    Kendisinde bir sıkıntı olan insan, ya da karşısına hiç iyi insan çıkmamıştır. Bunu sözlüktekiler havalı bir şeymiş gibi gösteriyorlar amk ahah. Asosyal osbirci tayfa tabii pek bir şey beklenemez de . Diğer dilimdeki yazarlarımıza da karşılarına iyi arkadaş çıkmasını umut ediyorum. Zira bu iyi bir şey değil. Çağımızın büyük bir sorunu .
    ... yalnizim olum