1. 1.
    listeye adımı yazmak istediğim başlıktır. hayatımda hiç dayak yemedim çünkü 188 boyunda, sporcu, yüzü sert bir erkeğim. gören bordo bereli misin, komutan mısın diye durdurup soruyor. halbuki içim çok yumuşak, merhamet doludur. bir kadın için ağlamışlığı vardır.

tabiki kavga kötü bişeydir. küçükken gittiğim uzak doğu dövüş sanatında öğretilen temel felsefedir kavga etmemek.
    2 -7 ... pekis sinici
  2. 2.
    Yok öyle bir erkek illa yemiştir çocukken büyükken.

Yememiş varsa erkek değildir açık net.

Edit: tatlı pelinsular yazmış yok etmem etmedim kavga cahillik falan diye.

Ya sen hiç trafikte araba sürmedim mi? hiç askere gitmedin mi? ya da ne bilim lan yoldan geçen keko sana diklenmedi mi? Başına mevzu hiç gelmedi mi yani?
    Hayır ben farklı ülkede yaşıyorum sanki. Türkiye lan burası illa olmuştur, olur.
    2 ... kabuuss
  3. 3.
    o zaman hiç kavga etmemişsindir.
    1 ... cold man
  4. 4.
    Hiç dayak yemedim. Hiç dayakta atmadım. Bunun erkeklik veya adamlıkla hiç alakası yok. Bu insanlıkla alakalı birşeydir.

Edit: şiddet ahlak seviyesi düşük erkeklere her zaman cazip gelmiştir.
    10 -5 ... pesimist34
  5. 5.
    amk sanki her kavga eden kavga etmek istediği için kavga ediyor.
    3 ... cold man
  6. 6.
    meydan okuyorum.
    ... pekis sinici
  7. 7.
    daha küçüğüm, ilk mektep döneminde zayıf sıska bir veledim. Bizimkiler Birşeyler almak için yakın işlek bir caddeye gönderdiler beni. Cadde de yürürken arkamdan lan iskelet niye yürüyon diye bir laf duydum. Döndüm arkama baktım sıçmamaktan iyice şişmiş benden az daha büyük bir çocuk bana sesleniyor. Dedim bana mı dedin hayırdır? He lan sana dedim diyerek hızla yaklaşıp ben ne olduğunu bile anlamadan affedersiniz taşşaklarıma bir diz çaktı allah sizi inandırsın o gün bugündür hala kan işerim. Neyse ben dizi yiyince şimşekler çaktı gözümde ama yakasını tuttum piçin debelenmeye başladık yoldan geçen bir abi hadi lan ayrılın diye tutup savurdu bizi. ben yediğim diz ile kaldım o piç hiç bir şey olmamış gibi bastı gitti.
    onu doğurup böyle manyaklaştıran ananın ben taa...

Neyse işte bu da böyle bir dayak anısıdır.
    3 ... mavraci
  8. 8.
    bi defa 7 kisinin arasında kaldım isin kötüsü aradıkları adamla sadece 1 defa aynı masada oturduk "bu da onun arkadaşlarından" diyip vurmaya başladılar
    derdimi anlatana kadar iki kaşım patladı iki gözüm morardı burnum kırıldı omzum çıktı
    sağlam bi dayak yemiştim o zaman.
    ... minotavros
  9. 9.
    ben yedim aga hemde çok sağlam bir dayak yedim .

az kalsın kör oluyordum .

siz siz olun zor durumda kalmadıkca kalabalığa tek dalmayın .
    ... tiamat
  10. 10.
    tam olarak erkek değildir. o dayak ki cennetten çıkma olduğu söylenir. muhakkak yenmelidir.
    ... debelendimde duruldum