bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    insanların kazada bir yakını öldüğünde, gözlerinin önünde kaza olduğundA, maç izlerken aniden yere düşen futbolcuyu görünce akıllarına gelen gerçektir.

evet hayat pamuk ipliğine bağlıdır koskoca bir yaşam bir anlık dalgınlık, sinir, bunalımla sönebilir.
    1 ... i go you go we go
  2. 2.
    Geçen günlerde biraz uzak,ama yakın bir arkadaşım öldü.Şimdi facebook adresinde herkes sevgi sözcükleri söylüyorlar.Bu neyi değiştirir ki?O bu hayatta yalnız iken sanki onun yanındaydınız? Sanki ben onun yanındaydım.Kendi kendime gelmiş üzüntüler yaratıyorum.Ne paylaştın ki onunla'da üzülesin? Hiçbirşey! Çünkü onunla ortak bir noktan yoktu insan olmamamız dışında! Al işte öldü gitti,ne olacak şimdi? Daha geçen sene yolda görürdüm.Selam vermemek için kaldırım değiştirirdim.Çünkü üşenirdim selam vermeye.Şimdi istesemde veremiyorum.Gördüğümüz gibi hayat denen şey pamuk ipliğine bağlı.Bizler bir ot kadar değerliyiz şu dünyada.Ömrümüz yalnızca 25-30 sene uykuları,ve çalışma saatlerini çıkartırsak.Biz hala daha niye savaşıyoruz bu dünyada? Neden hala birbirimizi ezmeye çalışıyoruz? neden?
    ... yuriorlov
  3. 3.
    hayatı bilemem de, yazdığı kitap yüzünden orhan'ın pamuk ipliğine bağlı olduğunu söyleyebilirim.
    -1 ... coremax
  4. 4.
    ilginç bir gerçektir.

işin komiği, birinin ölmesini istediğinizde de bunun gerçekleşmesinin bir o kadar zor olmasıdır. bir yanda başından vurulduğu halde hayatta kalan insanlar, öbür tarafta küçücük bir zeytin çekirdeğinin boğazına kaçması yüzünden 1,5 dakikada ölüp giden insanlar.

ilginç gerçekten...
    ... yatirsevkaldirdov
  5. 5.
    aziz mahmut hüdayi hazretleri, kayıkla üsküdar'dan karşıya geçmektedir.
    Yanında bulunan müridandan birisi şöyle der:
    "Efendim, ölümle bizim aramızda şu kayığın tahtası var"
    hazret cevap verir: "Karada o tahta bile yok."
    ... tellal