bugün

Amsalakların hayat mottosu.
yani bence de olabilir.
aseksüellerin amaçsız olması şoku.
Hayatın amacı cinsellik değil, bilgiyi yeni nesillere aktarmaktır. Cinsellik burada yan ürün olarak ortaya çıkıyor..

Burada sıkıntı şu; allah’ın cahili, ortada aktarılacak bir bilgi yokken, kendi öküzlüğünü 20 kere gelecek nesillere aktarmaya çalışırken, biraz kendini kurtaranlar ya kuru kuruya yan ürüne odaklanıp hiç çocuk yapmıyor, ya da bir tane yapıp, onu da deney malzemesi gibi 3 yaşında piyano kursu, dört yaşında ingilizce kursu diye diye android gibi bir şey yapıyorlar.. sonuç; idiocracy filminin vuku bulacağına dair ciddi endişelerim var.
Papağan da demiş ki,
Kaç yaşındasın sen dalyarak.
Ben hayvanım demenin kibar biçimi.
Aşksız amın ben ta amına koyum.
Bir bakıma doğrudur. Canlıların temel özelliği neslini devam ettirmektir. Bunun bir çok alt başlığı tabi ki vardır. Cinsellik belli koşullar sağlandığı takdirde her canlının yaptığı yapması gerektiği bir eylemdir. Hem güzel birşey sorun yok bunda.
hayatın amacı cinselliktir biraz eksik oldu gibi. hayatın devamı neslin devamını sağlamaktır. belli başlı canlı filumlarında ise neslin devamını sağlamak metot olarak cinsellikten geçer. tek hücreli bir canlının amacını cinsellik diye tabir etmek baya eksik neticede.
cinsellik insan neslinin devamı için gereklidir ancak amaç değil araçtır. insanlar hayvani içgüdülerini zevke çevirerek kullanır.
amuda kalkarak bakınca öyle görünüyor olabilir:

görsel
Cinsellik soyunu devam ettirme isteği ile ilgili bildiğim kadarıyla. Eğer canlılar ölümsüz olsaydı cinsellik bu derece önemli olmaktan uzak olabilirdi o yüzden. Neyse kısaca canlılar kendinden bir parçanın hep var olmasını istiyor denebilir..
En masum aşk ve sevgilerin Bile, sonu cinsellige dayanacagi için, doğrudur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar