1. 1.
    Ablam evlendiğinde evden çıktığında sarıldığım zamanı unutamıyorum.

Abim evlendiğinde düğün öncesi son kez baba evinde yattığımızda konuştuklarımızı unutamıyorum.

Annemle son sarılışımı unutamıyorum.Beni bir türlü bırakmıyordu.Ben artık gitmem gerekiyor diyip öğrenci evine gidişimi unutamıyorum.Bütünleme haftasıydı.

Sonra beyin kanaması geçirip hastaneye kaldırıldığında en son nasıl bırakıp o zaman nasıl bulduğumu unutamıyorum.Hastanede ölmeden önce son girdiğimde 1 saat bakışmıştık.Üzüntümü belli etmemeye çalışıyordum.Sağ ayağına son kez iki elimle tuttuğumda o soğukluğu unutamıyorum.inme indiği içindi.Ben biraz sesli söylemişim ayağı soğuk dedim.Ablam şşş dedi.Annem o an iç geçirdi.

Sonra en son bir kere daha anneme bakıp ben geleceğim dediğimde o odadan çıktım.

Sonra zaten en son görüşüm o olmuştu.

Sonra kara haberini aldık.

Ve en son olarak öbür abim evlendiği gün annemin dünya gözüyle göremediği bir son mutluluk olmuştu.O gün yıllarca annemin abimi evlendirmek için verdiği mücadele son bulup bir devir kapanıyordu.

Bir keresinde ben doğmadan ölen amcamın o öldükten 15 gün sonra benim doğum haberim alınmıştı.

92 30 Ağustosunda öldü.Bende 5 Mayıs 93 ünde doğmuştum.

işte o amcamı rüyamda tam anlamıyla görmüştüm.1.90 boyunda yeşil gözlü zayıf gözlerinin yanıyla arkası dönük güldüğünü gördüm.Gri kumaş pantolon siyah gömlek siyah süveter giyimiyle gördüm.

Babamlara anlattığımda giyimine boyuna gülüşüne kadar doğru sen amcanı görmüşsün dediler.

Oysa ki dünya gözüyle hiç görmemiştim.Fotoları yüzden uzaktan oturduğu fotosu vardı.
    5 ... salon beyefendisi
  2. 2.
    Yok.
    Çünkü her şeyi unutuyorum. Bazen kendi adımı bile unutuyorum. iyi değilim.
    ... hanimefendi zuleyha
  3. 3.
    birileri giderken arkalarında kaldığım sahneleri unutamıyorum.
    onlar taksiye binip uzaklaşıyor, yürüyerek uzaklaşıyor, koşarak uzaklaşıyor... ben hep arkalarından gidişlerini izliyorum gözden kaybolana kadar.
    2 ... derince
  4. 4.
    Babamın havaalanında son güvenlik noktasından geçmesidir. O noktaya kadar el ele gidilmiş, duygusal olmamaya dikkat edilmiştir. Artık geri dönemeyeceği noktaya geldiğimizde bacağına yapıştığımı hatırlıyorum. Bana bakamamıştı. Annem beni geriye doğru çekmişti. Babam der ki "o an arkama baksaydım gidemezdim." peki bunlar neden olmuştu? Ekonomik kriz...sonra her şey değişti zaten.
    2 ... vasilissa
  5. 5.
    aşık olduğum bi kız vardı lisede. onun zengin zengin yürüdüğü bir sahne vardı. kağıt toplayan çocuklar gibi hissettim kendimi. nasıl ezilmiştim.
    5 ... evli bedelli torpilli
  6. 6.
    Yavrumun cansız bedenini kucağıma alıp hüngür hüngür ağlamıştım...
    Hiç bir zaman unutmayacağım.
    2 ... ifeelitcoming
  7. 7.
    Aşk tesadüfleri sever son sahne.
    ... equrizy man