1. 1.
    Merak ettiğim insanlardır.

Acaba hangi tavrı ile onun iyi olduğuna karar verdiniz? Daha doğrusu hangi tavırlarıyla?

Benim gördüğüm iyi insan yaptığı fedakarlık karşısında asla menfaat beklemeyen ve önüne hayatında bir kaç kez sunulabilecek şansı iten birisiydi.

Üstelik bundan sadece 3 kişinin haberi var. Ben, o ve şans sunan kişi. Böyle de kalacağından eminim.
    1 ... yahigewrovski
  2. 2.
    ismail abi. #leylailemecnun
    6 ... cubukcuuu
  3. 3.
    her insanda istisnasız kötü bir yan gördüm. ki bu normal.

bence iyi insan sana benzeyen, seni destekleyen insandır. seni desteklediği zaman o kişiye bir sempati duyarsın ve kötü özelliklerini görmezden gelirsin. bu tarz şeyler işte...
    8 -1 ... bilgisiz zeki
  4. 4.
    (bkz: recep tayyip erdoğan)
    -6 ... cihaner
  5. 5.
    Herkes için en iyi insan annesidir.

Ama objektif olarak kim?
    -1 ... yahigewrovski
  6. 6.
    kadir mısıroğlu.
    -1 ... prensest
  7. 7.
    Çekirdek ailemi saymazsam "en iyi" denebilecek biri yok ama iyi çok.
    -1 ... emrekanat12
  8. 8.
    eski torbacım. meto. çok naif duygusal bi şişmandı. losttaki hurley e benzetirdim hep. bir keresinde doğum günümü kutlamış, hediye olarak bir fişek daha sigara vermişti. kocamanda sarılmıştı aq. bana öyle kimse sarılmadı lan meto. hangi torbacı yapar bunu. öyle kral adamdı.

geçtiğimiz günlerde izmire gittiğimde duydum. bileklerini kesip intihar etmiş. bu dünya senin için bile fazla kirli meto.

r.i.p
    1 ... just call me alpha
  9. 9.
    (bkz: Prens mişkin)
    1 ... tekboynuz
  10. 10.
    anneannem. eskiden bununla dışarı çıkardık sokakta gördüğü bütün dilencilere para verirdi. normalde de çok iyi bir insandır benim her zaman yanımda olur, bana yardım eder. zaten kendisinin ismi melek. tam kendisiyle uyumlu bir ismi var.
    3 -1 ... marjinalbirnick